Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 33 éves nő vagyok és az...

33 éves nő vagyok és az Astrazenecát fogom megkapni. Össze-vissza olvasok a neten mindent. A hozzátartozóim azt mondják meg fogok halni tőle, mert fiatal vagyok. Tapasztalata ezzel a vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 20:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
44%

Hagyma.


A hagyma egyes embereknél halálos fulladásos, allergiás reakciót vált ki, akár a mogyoró! Nem vicc!


Tiltsuk be a hagymát és a mogyorót, mielőtt megöli a gyermekeinket, szüleinket, szerelmeinket, le a mogyival és a hagymával!!!

2021. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
32%

#20


Igaz, térjünk vissza rá fél év múlva. Így az Egyesült Királyságban kb 10-20 millió ember fog meghalni nyilván + világszerte még az a jó pár millió, akik megkapták az Astrát. :)


Na de komolyra fordítva, azt azért kérlek ne felejtsd el, hogy egyik COVID vakcina hosszú távú hatásai sem ismertek.

Szóval a kijelentésedre alapozva senki se fogadja el egyik cég oltóanyagát sem.


A vírus addig szépen elvégzi a természetes szelekciót, akár az is lehet, hogy több családtagod is belehal, DE legalább nem nyomatunk magunkba ilyen ördögi vegyületeket.


Ti, akik ítélkeztek 1-1 oltóanyag felett, gondolom mind vegyészek, gyógyszerészek, virológusok és orvosok vagytok. Tehát tök hiteles alapokon nyugszik a véleményetek ebben a témában.

2021. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
81%
Anyukám 39 és már mindkettő astráján túl van, az első után rosszul volt, de az elmúlt hamar, a második után pedig nem volt semmi panasza a helyi fájdalmon kívül.
2021. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
23%
Közeli ismerősömnek lett vérrög. Trombozisa lett a lábában. 40 éves nő. Tulelte, de ha nem oldódik akkor műtét
2021. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
57%

#16 műtét után profilaxisra kapják a vérhígítót, mert nagy az esély a trombózisra műtét után az immobilizáció miatt. Nem tudok erre már mit mondani, szerinted minden gyógyszer egyetlen indikációban használatos?


#20 én történetesen az vagyok, és igen, nagyobb eséllyel kapsz trombózist egy hosszú repülő út után.

2021. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
10%
Ne menj el. Fiam 21 éves éjszaka hidegrázása volt másnap lázasan feküdt egész nap. Feleségem barátnője 54 görcsölt a lába éjszaka, azt hitte meghal és a másodikat nem meri beadatni, a fiam sem. Majd küldenek egy másik alkalmat másik oltóanyagról.
2021. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Nővérem Szputnyikot kapott. Rá 4 napra megjött neki. Úgy hogy az e havin már túl van. Orvos szerint minden második nőnél ez van....
2021. ápr. 11. 08:25
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

Gyaníthatóan nem fogsz meghalni, de azért annál sokkal több esetben van mellékhatás, mint amit hivatalosan beismernek.

De ha ennyire félsz tőle, akkor minek oltakozol egyáltalán? Még nem kötelező.

2021. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
82%

35 éves nő vagyok, egy hete oltottak Astrazenecával. Még élek. Egy napig voltam lázas utána, ez csak azt jelzi, hogy hatott az oltás.

Nem szedek fogamzásgátlót, de régen szedtem 2-3 évig. Előtte megvizsgálták, hogy nincs hajlamom trombózisra.

2021. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
84%

Szia, 38 vagyok, én elfogadtam, nem mertem várni, féltem nagyon a covidtól.

Elég ramatyul voltam két napig, aztán elmúlt, azóta semmi.

Ez 15 napja volt.

Remélem már van valamennyi védettségem, mert két hétig nem nagyon mozdultam ki🤭

2021. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!