Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 33 éves nő vagyok és az...

33 éves nő vagyok és az Astrazenecát fogom megkapni. Össze-vissza olvasok a neten mindent. A hozzátartozóim azt mondják meg fogok halni tőle, mert fiatal vagyok. Tapasztalata ezzel a vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 20:46
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
65%

És ha azt írom, hogy meg fogsz halni tőle, akkor átmész a Pfizerre? Ne már. Légy már egy kicsit a magad ura. Egyeztess a háziorvosoddal és kevesebb f@szságot olvass a neten, meg itt a gyakorikérdésekben. Azzal oltasd be magad, amitől megnyugszol. Ha az a Sputnik akkor az; kit érdekel, ki milyen baromságot mond.

Én Astrazenecat kaptam, és 1 napig lázam volt, és elmúlt. Nem fogsz meghalni, ha azt adatod be. Kicsit lazíts már. Annyi az esélyed, mint ma este félrenyelni. De aztán nehogy nekem ezen görcsölj, hogy félrenyelhetsz... :)))

A barátaidat meg válogasd meg!

2021. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!