Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért csak az AstraZenekánál...

Miért csak az AstraZenekánál beszélnek ritka trombózisos mellékhatásról? AS többi oltásnál nem léphet fel ilyen, vagy nincs azokra elég adat? És amelyik hasonló hatásmechanizmusó, talán a Szputnyik, ott nem ugyanez várható?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 01:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Ezeket a vakcinak KISERLETI fazisban vannak, nyilvan azert nem is kotelezo beadni, mert HOSSZU TAVON meg nem tudjuk, hasznosak-e, lehetnek-e esetleges mellekhatasok. Nem tartom valoszinunek, hogy igy lenne, de sosem lehet tudni. Illetve vakcina elott nem tesztelnek, sok emberrol a neven es a TAJ-szaman kivul semmit sem tudnak, en pl. 8 eve jartam utoljara orvosnal, de ettol meg lehet allergias vagy rendelkezhetek lappango betegseggel. En megertem azokat, akik ketelkednek meg jelenleg, illetve sokkal tobb az eselye, hogy autobalesetben meghalsz vagy radesik egy bomlo epulet, minthogy Covidban elhunysz. Ez a virus tul van kapva nyilvanvaloan a media altal, egy hatalmas tomeghiszteria, ennek a sok halottnak a fele teljesen mas betegsegben halt meg, mas orszagokban a vizbefult migransok es a megfagyott hajlektalanok is mind korona-aldozatnak lettek nyilvantartva. Mindenki csak pletykakbol hallja, hogy ez letezik, esetleg elkapta es nem erzett izeket, de konyorgom, ti ott voltatok pl. a mai 300 vagy hany halotti agyanal es megvizsgaltatok, valoban koronaban haltak-e meg? Siman lehetett eddig lappango betegseguk. Ez az egesz egy hatalmas nepriogatas a statisztikakkal. A vakcinak szinten, mert hol lejarato kampany megy ellenuk, hol magasztalo, de mind a penzt es a profitot tartja szem elott. Ez arra van, hogy egymasnak essenek az emberek, amit sikeresen el is ertek, meg a gazdasag lassan teljesen bedol, nem mintha eddig szarnyalt volna. En nem vagyok benne biztos, nem-e direkt fejlesztettek ki a gyenebb koronavirusbol egy erosebbet. A Covidot a media es az emberek tartjak eletben azzal, hogy beszelnek rola es allandoan ezen gondolkoznak. En hiszek a vonzas torvenyeben, a tudatunknak es az elmenknek ezerszer nagyobb hatalma van, mint holmi vakcinaknak, virusoknak vagy tarsadalmi jatszmaknak. Aki nem gondolkozik ezen az nem fogja elkapni, aki ettol retteg, az tuti elkapja (80%, hogy nem lesznek sulyos tunetei). Inkabb azon kellene gondolkozni, hogyan elhessunk egy ertelmes tarsadalomban, ahol elfogadjak az emberek masok donteset, akar tagadja a vakcinat, akar nem. JOGA van nem kerni az oltast, meg az eu dolgozoknak vagy a tanaroknak sem kotelezo. Az, hogy kizarnak a nem-beoltottakat a munkabol vagy a szocializalodasbol egyenesen nevetseges, mik vagyunk mi, 13. szazadi primitiv kozosseg?
2021. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

Múlt ősszel én is bevonzottam a vírust a tudatommal. Mondjuk lehet azért volt, mert Covid-osztályon dolgoztam. Sokat gondoltam a vírusra az igaz de tuti nem rettegtem tőle. Hogy hogy mégis elkaptam? Most akkor, hogy van ez a vonzás dolog?

U.i.: TÉNYLEG meghalnak emberek és örüljön, hogy maga csak tv-ben látott ilyesmit. Ön nagyon szerencsés ember, kicsit irigylem is.

2021. ápr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Az AstraZeneca lejáratása semmi más, mint a vakcinagyártó cégek egymás közti pénzügyi háborújának a része.
2021. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

13#


Ugye te sem hiszed el amit írsz?!

...és emberek direkt meghalnak csak azért, hogy a konkurens gyártónak legyen igaza.

Hát persze.

2021. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14

Gondolom arra gondol 13as, hogy a Pfizer meg szerette volna venni az AstraZenecát gyártó céget, nem adták. Majd hirtelen elkezdtek vizsgálódni az AZ oltás körül és elkezdődött a lejáratás.

Azért ebben van valami szerintem is. Elhiheted a többi oltás után is haltak meg, talán néhány az oltás miatt, jóval többen az oltás nélkül is ugyanakkor haltak volna meg.

2021. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
11: már az első mondatod hazugság, nem, nem kísérleti fázisban van...
2021. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

16-os, a te figyelmedbe, egy itteni fórumozótól idézem. A vakcinák nemhogy, hogy kifejletlenek, de még csak felelősséget sem vállal értük senki. Talán akik kifejlesztették be sem adatják maguknak, csak figyelik, mi történik az emberekkel.


"Nincs rendes engedelye, csak atmeneti, veszhelyzeti. Ezt barki ellenorizheti az EMA oldalan vagy akar a gyartoen is (mellesleg a vakcinak dobazara is ra van irva). A fazis3 kiserletek leghamarabb 2023ban zarulnak (attol fuggoen ki mikor kezdte), vegleges engedelyt leghamarabb akkor kaphat barmelyik."

2021. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
#14: De elhiszem képzeld. Miért te honnan tudod, hogy aki állítólag az AstraZeneca oltás után halt meg, az valóban az oltástól halt meg. Nekem a 80 éves nagyszüleim kaptak Astra oltást és nem lett tőle bajuk. Lám, milyen érdekes.
2021. ápr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
A Modernától is haltak meg vérrögképződés miatt. Az a baj, hogy az emberek politikai szimpátia alapján alkotnak véleményt a vakcinákról. Most visszatérünk a kelet felé, Kínához, Oroszországhoz törleszkedünk, újrakezdődik, mint Brezsnyev idején, hát illik szeretni a vakcinájukat is.
2021. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
Nagy divat lett most vakcinát gyártani, ezért van kihangsúlyozva a gyártó, és a származási ország. Amíg nem volt kovid, és kapott valaki egy védőoltást, a kutya meg nem kérdezte, hogy az a vakcina honnan származik.
2021. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!