Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet, hogy én elkaptam...

Hogy lehet, hogy én elkaptam a férjem pedig nem a koronavírust?

Figyelt kérdés

Tavaly beteg voltam, bár nem teszteltettem, de tudtam hogy covid, mert tipikus tüneteim voltak és a kollégáim is betegek voltak.


Voltunk a férjemmel vérvételen, hogy megnézessük van-e antitest. Az eredményen csodálkoztunk, nekem van, neki pedig nincs. Együtt élünk, egy ágyban alszunk, stb.


2021. ápr. 11. 12:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kollégáimnak több száz lett az értékük, nekem csak 70 körül. Nekem hogy hogy ennyire lecsökkent?
2021. ápr. 11. 12:55
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Na most baromi nagy újdonságot fogok közölni úgyérzem: Minden ember szervezete más! Na ezt kapd ki.
2021. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Velem hasonló a helyzet, találkoztam olyan személlyel (munkatárs), aki igazoptan fertőzött volt, ráadásul olyan rossz szokása van, hogy egy irodában ülünk és ha az ő bögréje koszos, iszik az enyémből, ha az ő tolla kifogyott, vesz az enyémek közül, a kabátjaink, sálaink egymás mellett voltak a fogasra akasztva és össze is értek, nekem mégsem lett semmi bajom, a páromnak se, tehát valószínű hordozó sem lehettem.

Nekem erre azt mondták többen, hogy erős az immunrendszerem, ezt nem úgy kell elképzelni, hogy minden egyes ember kivétel nélkül elkapja.

Nem tudom ez igaz-e, minden esetre gondoltam megosztom.

2021. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom is elkapta ősszel, szerencsére nem volt nagyon vészes, de volt láz, fájdalmak, gyengeség, néhány napig fel se kelt, stb, otthon is maradtunk természetesen. Én ugyanúgy ott aludtam egy ágyban vele, "ápoltam" meg minden. Nem kaptam el. Munkahelyen is volt később több beteg, akivel egy légtérben voltunk, ott se fertőztek meg.


Tudom, teljesen más, de az influenzát se szoktam elkapni soha, pedig olyan helyen dolgozom, ahol sok ember megfordul.


Aztán persze lehet hogy holnap meg elkapom valahol.

2021. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Semmi koze az immunrendszerhez.

Virus ilyen. Gondol egyet, ezt megfertozi nagyon, máshoz meg epp nincs kedve. Szerencsejáték

2021. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt te sem gondoltad komolyan..🤣
2021. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

Edes :)

Nem allok le erre a szintre, lépek innen. A butak hiszik magukat okosnak, nem zavarom ezt meg...

2021. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De ez a szerencsejáték beszólás ultragáz...😂
2021. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Anya is elkapta, elég ramatyul volt hetekig, pozitív teszt stb. Apa vele volt végig egy légtérben, de nem kapta el.

Ha számít, apa 0-ás vércsoportú, akikre elvileg kevésbé hat a vírus.

2021. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Egyrészt nem úgy terjed ahogy mondják, tehát a maszk teljesen felesleges, másrészt közel sem olyan fertőző mint ahogy előadják.
2021. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!