Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai vakcináról?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is felajánlotta a körzeti orvos a kínait, az oroszt, meg az Astrát, de mondtam neki, hogy nekem megfelel az amivel őket oltották be.

-De arra várni kell majd.

-Mondtam, hogy kivárom.


Szombaton fogom megkapni a Pfizert.

2021. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, egyformán felesleges mindegyik.
2021. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanaz az oltás különböző fokban véd a tünetes betegségtől, súlyos tünetektől, belehalástól. Az 50% a tünetes betegségre vonatkozik. Engem személy szerint a másik kettő százalék érdekelne, azok általában jóval magasabbak.
2021. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

"Pontosan lehetett tudni, hogy semmiféle uniós engedéllyel nem rendelkezik sem az orosz, sem a kínai vakcina."


Az orosz vakcinat vizsgálja az EU, valószínűleg nyárra lesz uniós engedelye



"A Szíjártó utasítására adták ki két nap alatt az itthoni "engedélyt"."


Szijjártó nem adott utasítás, nem is adhat ezt az OGYÉI adta ki, ahol szakemberek dolgoznak.


A kormányt, hogy ne lehessen perelni, ezért "vészhelyzeti engedélyük" van.



"A kínairól kiderült, hogy nemhogy 84%-os mint ígérték, hanem csak kb. 50,25%-os. (De ez sem biztos.)"


Tudod ez a szám mit jelent?

Azt, hogy a tüntetés megbetegedést ennyi %ban akadályozza meg, a súlyos, halálos kimentelt 100%ban



"Az Astra is leszerepelt már annyira, hogy kénytelenek nevet változtatni."


Hat nyilvan emiatt változtattak meg a nevét, mert 7 ember megkat a 33 millióból.



"Mindössze a Pfizer és a Moderna az amikkel már több százmillió embert beoltottak és továbbra is 95%-os a hatásfokuk."


2 ismerősömet oltottak Pfizer-ral, mindkettőnek felment a vernyomasa 220-ra tőle, és infúziót kaptak utána. Bőven bevalalltam volna én is, de ez se a földi csoda :)


" Sőt már gyerekeket is oltanak velük."


Ebbe egyetértünk! Végre.

2021. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Hogyan bírtál ennyi hülyeséget összeírni?!

Gondolom, hogy otthon is mindig a tiéd kell, hogy legyen az utolsó szó akkor is, ha nincsen igazad.

Mint ahogyan most is csak mellé alaposan beszéltél.

2021. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%

Pedig jól mondja a 14-es. Közeli ismerősöm még januárban megkapta a Pfizer-t és most covidos lett.

Ahány ember, annyi történet és annyi hatás. Egy biztos, mindegyik jó. Ne gyalázzuk.

2021. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!