Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Karantén kérdés: ilyenkor mi van?

Karantén kérdés: ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Édesapámat pénteken oltották Astraval, hétfő óta vannak tünetei, tesztet is vettek, aminek ma lett pozitív az eredménye.


Én péntek szombat vasárnap éjszakás voltam csak aludni mentem haza. Hétfő reggel arra mentem haza, hogy tünetei vannak. Maszkban bementem a legszükségesebb dolgaimért és rokonokhoz mentem.


Holnap kapnám a második pfizer oltást.


Ha fizetek mintavételi ponton pcr tesztért, az felold az esetleges karanténból vagy felesleges?


2021. ápr. 14. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Na ennyit az oltásról... Kérdező, szerintem ezt a háziorvosodtól kérdezd meg, ugyanis a karanténból nem mászkálhatsz ki szerintem, mintavételi pontra sem.
2021. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

"Na ennyit az oltásról..."


Ezt hogy kell értelmezni? :D


Megállapítottad te is, h szar és hatástalan az oltás, mert az apját pénteken beoltották első vakcinával, hétfőn pedig tünete lett? :D

És nem védte meg 198%-osan KETTŐ nap alatt az a vakcina, amiből 2 adag kell, kb 1,5 hónap eltéréssel? Azaz teljes védettséget jó, ha 2 hónap után ad? Taps.

2021. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Már ha ad, és nem nyiffansz ki tőle, főleg az astrától.
2021. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a hozzátok hasonló 0 agyú gyökerektől pont a 0%-ra lepontozást vártam, véletlenül se gondolkodjatok csesszétek meg :D


Sajnos jó eséllyel apukában már az első oltás ELŐTT ott lappangott a vírus, tekintve h 5-7 nap a lappangása (korábban 14 nap volt.) 2 napon belül nem kapja el úgy, hogy már tünetei is legyenek. A lappangó vírustól semmilyen oltás beadása nem fog azonnal megvédeni...


De ne gondolkodjatok, gyorsan püföljetek erre is egy mínuszt, azzal jelezhetitek a szellemi negativitásotokat is :D

2021. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
több millió embert oltottak Astraval kb 30-nál volt valami. nagyobb eséllyel ütnek el az utcán..
2021. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Annak valószínűsége, hogy meghalsz az Astra oltástól lassan közelít annak matematikai esélyéhez, hogy légi szerencsétlenségben halsz meg. Mégis több mint egy milliárdan repkednek egy évben fel-alá... (Covid mentes időben...)


Mégis be vannak fosva 7 ember halálától...

2021. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!