Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már beoltottak! Aki közületek...

Már beoltottak! Aki közületek "mRNS vakcinát" kapott, jelentkezett valamiféle mellékhatás?

Figyelt kérdés

Akinek ez kínai lenne: gyorstalpaló a típusokról:

https://www.youtube.com/watch?v=2eMWJWvuhqs



2021. ápr. 15. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Fájt a karom másfél napig, azon kívül semmi.
2021. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

"Oltási reakció" Én beteg is voltam januárban, így oltottak április elején, állítólag ilyenkor erősebb reakció várható, mint egyébként az első oltásnál.

Lázas voltam egy napig, fáradt, gyenge, fejfájós egy hétig. De pont akkor frontok is voltak, a fejem attól is gyakran fáj.

Viszont az oltás másnapján pont olyan kiütéseim lettek, mint a covid alatt. Akkor azt gondoltuk, a véralvadásgátlóra vagyok allergiás, de most olyat nem kaptam. Mindenesetre a kiütések is elmúltak 2-3 nap alatt.

2021. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

#2 megkerdezhetem, hogy milyen kiuteseid voltak?

Mert múlt héten én is nagyon beteg lettem, a fejem tele kiütéssel, de az orvos nem foglalkozott vele. Nem is tudtam, hogy ez lehet covid tünet. Tesztet nem csináltak.

2021. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Januárban első körben oltottak (eü), 1 napig éreztem a helyét, még fájdalomnak se mondható. A 2. adag után másnap estére beütött egy kis fáradtságos-hőemelkedéses random valami de egy fél algopyrin helyredobott.
2021. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Fájt a karom.
2021. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Felsobbrenduseg a nem ezekkel a vakcinakkal oltottak fele.
2021. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6


Ezt hogy érted?

2021. ápr. 16. 22:55
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A karom fáj egy kicsit, mintha gyengébb izomlázam lenne, ezen kívül semmi. (Tegnap oltottak első adaggal)
2021. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Pfizert kaptam, alig éreztem, amikor beadták, nem kellemetlen, mert kevés anyagot nyomnak beléd. Nem fájt utána semmi sem, a helye sem, semmiféle reakció se volt. Az volt a legkellemetlenebb az egészben, hogy ott kellett még ücsörögni 15-20 percet. :)
2021. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2-es: milyen kiütéseid lettek?
2021. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!