Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már beoltottak! Aki közületek...

Már beoltottak! Aki közületek "mRNS vakcinát" kapott, jelentkezett valamiféle mellékhatás?

Figyelt kérdés

Akinek ez kínai lenne: gyorstalpaló a típusokról:

https://www.youtube.com/watch?v=2eMWJWvuhqs



2021. ápr. 15. 20:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Modernát kaptam. Másnap fájt a karom az oltás helyénél, harmadnapra már elmúlt. Semmi egyéb tünetem nem volt. Nem voltam lázas, fáradt, szédelgős, stb. nálam semmi ilyesmi nem jelentkezett, csak a karfájás.
2021. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Pfizert kaptam, alig éreztem, amikor beadták, nem kellemetlen, mert kevés anyagot nyomnak beléd. Nem fájt utána semmi sem, a helye sem, semmiféle reakció se volt. Az volt a legkellemetlenebb az egészben, hogy ott kellett még ücsörögni 15-20 percet. :)"


Azóta megkaptam a második Pfizert is, aminél még ennyi oltási reakció se volt: egyáltalán semmi.

2021. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!