Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már beoltottak! Aki közületek...

Már beoltottak! Aki közületek "mRNS vakcinát" kapott, jelentkezett valamiféle mellékhatás?

Figyelt kérdés

Akinek ez kínai lenne: gyorstalpaló a típusokról:

https://www.youtube.com/watch?v=2eMWJWvuhqs



2021. ápr. 15. 20:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Pfizernel szinte semmi.
2021. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél semmi, a másodikat követő napon láz, gyengeség, rossz közérzet. Egész nap ágyban feküdtem. A rákövetkező napon már jól voltam.
2021. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Moderna.

Már aznap néhány órával utána elkezdett nagyon fájni a karom, éjjel pedig magas láz

2021. ápr. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

A húgomnak a kisujja, a gyűrűsujja és a keze oldala érzéketlen azóta. Mozgatni picit tudja, de teljesen érzéketlen!


Ja, és ápolónő! Pfizert kapott, már kb 2.5 hónapja.

2021. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, hogy rossz helyre szúrtak, és valami ideget eltaláltak?
2021. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Én Pfizert kaptam, egyik nagyszülőmmel együtt (első adag), lassan -órák kérdése), már 1 hete.

Másik nagyszülőm meg Modernát. Ő elvileg még karfájdalomra sem panaszkodott, elég szívós alkat, meg fiatalos.


Másik nagyszükőmmel velem együtt csak karfájdalom volt, meg mintha én éreztem volna kicsit rosszullétet. De ezt nem feltétlen a Pfizerre kell kenni, mert eléggé rossz időszakom van, és alvásproblémáim is vannak meg félek valamilyen szinten az ilyen orvosi, bökdősdi dolgoktól.


A fenti kommentre regalálva:

Lehet, hogy a #15-ösnak van igaza, vagy ilyesmi vonalon kell elindulni.

Más kérdésnél aki a tűtől félt, már leírtam, hogy sok függ attól, hogy milyen az ápoló/ doki keze.

Mi hárman meg se éreztük az oltást kb, és mégcsak nem is vérzett.

Meg a vérvételt is nagyon megtudja csinálni a mi körzetisünk, pedig nagyon érti a bökést. Kiskorom óta mondják nekem hogy kicsi a vénám, meg sokszor főnővért hívtak, az említett hölgy meg úgy levette már 3x a vérem, hogy tényleg nem is éreztem.

2021. ápr. 27. 21:17
 17/22 anonim ***** válasza:
Pfizer, Heves szívdobogás, hányinger. Oltás utáni 2. Nap jött elő és kb 36 ora alatt 4 fél egy órás periódusból állt.
2021. máj. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"4 fél egy órás"

4 és fél egyórás vagy 4 fél-egyórás vagy másvalami?

2021. máj. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%
18: te mondanád azt, hogy négy és fél egyórás?
2021. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg. :) Nem valószínű, de még valószínűtlenebb, hogy azt írjam, "4 fél egy órás".
2021. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!