Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már elkaptam a vírust,...

Ha már elkaptam a vírust, miért kell beoltatnom magam?

Figyelt kérdés
Azon kívül , hogy a munkahelyen elvárják

2021. ápr. 16. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted ha egy alapbetegség nincs megfelelően kezelve, nyomon követve, az nem okoz halált önmagában is?
2021. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
#11 De, az is lehetséges, de nem jellemző, hogy egy év alatt végez valakivel. Másrészt erre az esetre is kitértem az előbb. Ha a beteg bármilyen tünetet észlel, vagy már tudja, hogy van alapbetegsége, és változást észlel az állapotában, és nem fordul orvoshoz, az nyilván okozhat rosszabbodást, halált is akár. Azért azt szögezzük le, hogy az alapellátás egész végig működött, és legrosszabb esetben az ügyeletet, mentőt mindig el lehetett érni. Egy krónikus betegség meg ritkán akut (semmikor)...
2021. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Dehogynem végez egy emberrel a kezeletlen betegsége!
2021. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#11 Mire akarsz kilyukadni tulajdonképpen?

A kérdésedre 2x is válaszoltam, legalábbis arra, amire úgy gondoltam, hogy rákérdezni akarsz.

Mi a kérdésed lényege?

2021. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%

#13 Szerintem azt akarja kihozni belőle, hogy az orvos hibája, ha a veteg nem megy el hozzá jelezve az állapotromlást.

Ez a második verziója az orvosok szidásának.

Elég egysíkúak...

2021. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kroms ***** válasza:
46%
Senki nem kényszeríthet rá, hogy beoltasd magad. Vidd bíróságra az ügyet, ha megpróbálnák.
2021. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!