Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet töröltetni a az...

Hogyan lehet töröltetni a az oltás regisztrációmat?

Figyelt kérdés

Nos a következő a helyzet:


Beregisztráltam még decemberben, amikor még a kutyának se kellett az oltás. Még mindig nem hívtak azóta se (32 vagyok).

Azonban az elmúlt 1-2 hétben rengeteg (20-30) hasonló korú ismerősömnél a következőt tapasztalom:


Beregisztrál mondjuk 04.01-én

A háziorvos felhívja 3-4 nap múlva, de nagyon max 1-2 hét

És rá 2-3 napra már kapja is az oltást. Az átlag a regisztráció és az első oltás között nagyjából 8-10 nap.


Lehet törölnöm kéne a regisztrációmat, és újra regisztrálni, hofy a sor elejére kerüljek?


2021. ápr. 16. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj inkább a háziorvosoddal.
2021. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a háziorvost, h.be vagy regizve. Én így tettem és a köv.adag oltásnál hívott.
2021. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vantel ***** válasza:
51%
Gondviselés próbálkozik veled,de hiába.
2021. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Háziorvossal a következő a helyzet:


Elvileg a "nagy" listán rajta vagyok, de a hetin nem (?) így ő se tudja megmondani, mikor kerülök sorra.

2021. ápr. 16. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ az orvosnak mekkora a körzete, milyen oltási hajlandóság van a körzetében, milyen az összetétel (mennyi öreg, beteg stb. akinek elsőbbsége van). Önmagában az, hogy újra regelsz nem fogja megoldani.
2021. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A regisztráció idejének semmi köze ahhoz, hogy mikor oltanak. Éppen ezért nincs értelme törölni és újra regisztrálni.


Volt egy cikk erről a neten, hogy mindenki úgy érzi, hogy mindenkit beoltottak, csak őt nem. Ez nyilván nincs így. 3 millió embert oltottak be a 9.7 millióból. Ebből következik, hogy 6.7 milliót nem oltottak be.

2021. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez teljesen körzet függő, én is karácsony előtt regisztráltam, de még semmi. Mondjuk itt tényleg sok nyugdíjas lakik. Viszont egy hete küldött egy köremailt a háziorvos, benne egy online kérdőívvel, hogy milyen vakcinákat fogadok el, így azért megnyugodtam, hogy tényleg számon vagyok tartva.
2021. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nincsenek "heti" listák.
2021. ápr. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Regisztrálj egy másik email címről. Próba cseresznye.
2021. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!