Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki gondolja még úgy, hogy a...

Ki gondolja még úgy, hogy a korona vírus túl van reagálva?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen felesleges már az elejétől (főleg az elejétől) a maszk, mert annak van káros hatása, a vírust meg ha el is kapod, akkor se valószínű, hogy bármi nagyobb bajod lenne, mint egy megfázásnál. Akinek jó az immunrendszere, 70-80 éves korban is szövődmények és komolyabb baj nélkül átmegy rajta, pár napig nyomja az ágyat és ennyi. Ha az elejétől fogva nem kell maszkot hordani stb, akkor a gyengébb vírust (könnyen mutálódik, ezért egyre erősebb) mindenki elkapja, átvészeli, és ez egy természetes védő oltásként funkcionál. Illetve személy szerint a maszkot se tenném kötelezővé, főleg nem köztéren, az már röhejes, mindenki döntse el saját felelősségre, hogy mennyire kockáztat.

2021. ápr. 18. 10:05
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
76%
Csak nehogy te is köztük legyél...
2021. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Ha köztük leszek, köztük leszek. Nem akarok meghalni, de ha olyan gyenge vagyok, hogy ebbe belehalok, akkor ez van. Ha ebbe nem, majd a következő világvége vírusba halok bele, (SARS, ebola, madárinfluenza...)
2021. ápr. 18. 11:03
 13/45 anonim ***** válasza:
86%
Ha úgy véled, hogy túlnépesedés van, akkor a sok heteroszexuálisnak el kéne magyarázni a gumióvszer használatát. Nem attól elvenni az élet lehetőségét, aki már megszületett, hanem a születendőket lekorlátozni.
2021. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 krwkco ***** válasza:
64%

#12

"Ha köztük leszek, köztük leszek. Nem akarok meghalni, de ha olyan gyenge vagyok, hogy ebbe belehalok, akkor ez van."

És ha másokat megfertőzöl, akik közül esetleg belehal valaki, az is rendben van?

2021. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Mivel szerintem normál immunrendszerrel akadály nélkül túl kellene élni a vírust, igen. De ez saját vélemény.
2021. ápr. 18. 11:15
 16/45 A kérdező kommentje:
#13 igazad van, nem teljes egészében, de nagyjából egyet értek veled. Csak azt nem tudom befolyásolni. Nem mintha ezt tudnám, vagy akarnám, szándékosan nem fertőzök meg senkit.
2021. ápr. 18. 11:17
 17/45 anonim ***** válasza:
57%

Sok ismerősöm, rokonom halt meg koronavírusban. Igaz mindannyian 60 +-osok, de volt köztük olyan, aki teljesen egészséges, életerős volt, de a covid mégis elvitte.

Magamat nem igazán féltem, csak a szüleimet. Mindketten 60 felett vannak, és bár valószínűleg rajtam könnyen átmenne, ha ők elkapjak tőlem, nekik akár végzetes is lehet.

Ha nem lettek volna a szüleim, úgy szartam volna le az egész vírust, ahogy van. Viszont a szüleimet féltve betartottam a szabályokat, sikerült rábeszélnem őket az oltásra, amit már szerencsére meg is kaptak.

Szóval a fiataloknak mondom, ne magad miatt vigyázz, hanem az idősebbek miatt.

Az egyik ismerősöm elkapta a covidot, és lefertőzte az anyukáját. Sajnos egy hét után meg is halt. Csak gondoljatok bele milyen érzés lehet a tudat, hogy részben miattad halt meg az édesanyád...

2021. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Én nem támogatom az oltást, más betegségre 40 év alatt nem sikerült kifejleszteni, ezt meg 1 év alatt? Ugyan már. Kísérleti stádium, ismeretlenek a mellékhatásai, úgyhogy én ebből kimaradok, ez mindenkinek a maga döntése
2021. ápr. 18. 13:15
 19/45 anonim ***** válasza:
50%

"szerintem normál immunrendszerrel akadály nélkül túl kellene élni a vírust"

Felejtsd már el ezt a baromságot!

2021. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 Tevenyereggyarto ***** válasza:
72%

“más betegségre 40 év alatt nem sikerült kifejleszteni, ezt meg 1 év alatt?”


Szerencsénkre nem kellett 40 évet várni erre. Miért is kellett volna? Ez nem a világon az első koronavírus, nem is az első oltás. A korábbi rokon vírusok elleni oltásokat vették alapul, mert hát mi mást vennének. Aztán még nagy segítségre volt/van az is ,hogy világszerte megosztják egymással az infókat a szakemberek +a “papírmunka” is gyorsabban megy.

A mellékhatások meg nagyrészt ismertek, fel is vannak tüntetve s nem is adnak be akármit akárkinek. Nem meggyőzni próbállak, te bajod ,hogy oltatsz-e de ne olyasmik tartsanak vissza ,hogy a facebookon pár oltásellenes csoport felfújják ha 10-20+ millió beoltottból komolyabb mellékhatás jelentkezik vagy akár meghal 20-30 ember, mikor COVID miatt ugyan ennyi fertőzöttből meghal másfél+ millió s még ennyinek maradandó vagy hosszútávú károsodást okoz.

2021. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!