Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki gondolja még úgy, hogy a...

Ki gondolja még úgy, hogy a korona vírus túl van reagálva?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen felesleges már az elejétől (főleg az elejétől) a maszk, mert annak van káros hatása, a vírust meg ha el is kapod, akkor se valószínű, hogy bármi nagyobb bajod lenne, mint egy megfázásnál. Akinek jó az immunrendszere, 70-80 éves korban is szövődmények és komolyabb baj nélkül átmegy rajta, pár napig nyomja az ágyat és ennyi. Ha az elejétől fogva nem kell maszkot hordani stb, akkor a gyengébb vírust (könnyen mutálódik, ezért egyre erősebb) mindenki elkapja, átvészeli, és ez egy természetes védő oltásként funkcionál. Illetve személy szerint a maszkot se tenném kötelezővé, főleg nem köztéren, az már röhejes, mindenki döntse el saját felelősségre, hogy mennyire kockáztat.

2021. ápr. 18. 10:05
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem itt csak te hergelted fel magad.
2021. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
15%

Tévedsz. Én csak csodálkozom, hogy ti acsarkodtok falkában és rettegtek.

Dobálózva általatok sem ismert adatokkal.

SBO számok. Röhej, hogy azt hiszitek tudtok bármit is.

2021. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
65%

#40 Mi van, ha igen, én töltöm ki? És én törlöm le a sorokat? És már újabb táblát kellett felszerelni, meg papírlaon fér el csak az új név?

#42 Tudod, miért utálunk? Mert a magadfajta miatt olyan k.va hosszú az a lista. Te aztán biztosan tudod...Ja, nem.

Ha ennyire nem félsz, lehet jelentkezni önkéntesnek a covid osztályra kisegítőnek. Etetni, itatni a betegeket, fogni a kezüket. Ameddig nem voltál még ilyen osztály közelében sem, addig szerintem csöndesedj el...

2021. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
20%

Ex egészségügyis vagyok. 16 éves koromban kórházi gyakorlaton pont olyan helyen voltunk, ahol hétről-hétre haltak meg velünk korú emberek leukémiában, hererákban és még sorolhatnám. Azután szülészeten és műtőkben láttam leírhatatlan borzalmakat.

Én pontosan tudom miről beszélek.

Évtizedek óta otthagytam az egészségügynek nevezett kuplerájt, de nyílván a kapcsolat tőkéim megmaradtak és pontosan látom mi megy.

Utáljatok, ki a pöszt érdekel? :D Magadnak ártotok a gyűlölködéssel.

Csak döbbentes, ahogy dobálóztok, a semmivel, mintha jól informáltak lennétek és keltitek a feszültséget feleslegesen.

Na, haladjál tovább és írogassad a maradék falra, azt a listát szájkaratés...

2021. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
57%

Szerencse, hogy otthagytad az eü-t, mert nem is vagy oda való. Az ilyenekre nincs ott szükség. (Kérdés, hol van szükség egyáltalán?)

De hogy képes legyél meghazudtolni azokat, akik ott dolgoznak!!!

Ugyan ki más lenne jól informált, ha nem az, aki ott dolgozik?

Megáll az ész az ilyen korlátolt elméktől.

2021. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!