Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki gondolja még úgy, hogy a...

Ki gondolja még úgy, hogy a korona vírus túl van reagálva?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen felesleges már az elejétől (főleg az elejétől) a maszk, mert annak van káros hatása, a vírust meg ha el is kapod, akkor se valószínű, hogy bármi nagyobb bajod lenne, mint egy megfázásnál. Akinek jó az immunrendszere, 70-80 éves korban is szövődmények és komolyabb baj nélkül átmegy rajta, pár napig nyomja az ágyat és ennyi. Ha az elejétől fogva nem kell maszkot hordani stb, akkor a gyengébb vírust (könnyen mutálódik, ezért egyre erősebb) mindenki elkapja, átvészeli, és ez egy természetes védő oltásként funkcionál. Illetve személy szerint a maszkot se tenném kötelezővé, főleg nem köztéren, az már röhejes, mindenki döntse el saját felelősségre, hogy mennyire kockáztat.

2021. ápr. 18. 10:05
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%

Én is így gondolkodtam, mint te. Túl van reagálva, a csapból is ez folyik, én nem kaphatom el, ha mégis, 3 napig folyik az orrom aztán cső...

Hozzátenném, hogy nem vagyok beteges, lázam sem szokott lenni.

Majd egy szép márciusi napon fájt a fülem, a fogam, fáztam, és 38,5 volt a lázam. Másnap nagyon durva fejfájás, étvágytalanság. 3. Nap már 39,6 fokos láz, amit semmi nem vitt le már az eleje óta, csak a borogatás. a fejfájást se csillapitotta semmi.

9 napig tartott a láz, fogyás -6 kg.

Ennek már 2,5 hete vége. A mai napig minden bajom van, éjjel nappal folyik rólam a viz, sétálni nem birok 20 percnél tovább, mert lihegek, mint aki körbetekerte a balcsit.

Na szóval én márc.20 óta hiszek benne.

Bocs, ha hosszú lett 😃

2021. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
27%

Én:

-nem érdekel a vírus

-nem érdekel a halottak száma

-nem hordok maszkot, csak a boltba, az is légáteresztős

-elvileg már elkaptam, teszten nem voltam mert tudtam csinálni a mindennapi dolgaimat, hülye pedig nem vagyok, hogy karanténba rakassam magam, csak mert nem érzem a kv izet

-oltatni sem fogok

-boldogan élem az eletemet továbbra is, friss levegővel, sok mozgással

2021. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
58%

22-es, remélem, csak nagyon-nagyon kevés olyan ember van a világban mint te, mert belőletek még az is sok.

És mindezt képes voltál leírni az előtted kommentelő után!

Megvetlek.

2021. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
24%
#23 a covid előtt is így csináltál, gondoltál pl az infuenzásokra? Gondolom nem. Hogy lehetsz ilyen felelőtlen?
2021. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 krwkco ***** válasza:
60%

#24

A COVID és az influenza nem ugyanaz a szint.

Az influenza nem okozta azt, hogy a mostanihoz hasonló járványügyi intézkedések mellett tele legyenek az intenzív osztályok haldoklókkal. Mert a lélegeztetőgépen levőket nyugodtan nevezhetjük haldoklóknak. (80-95%-os halálozási arány.)

Vagy ahol nem vezettek be korlátozásokat, ott a halottakat más városokba kellett elszállítani hamvasztásra vagy tömegével kellett sírokat ásni (Észak-Olaszország, egyes brazil városok).

2021. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
82%

#24: nem tudom, nekem szántad-e a kommentedet, vagy elírtad a számot, de én gondoltam az influenzásokra is! Amikor 2017-ben influenzás voltam, nem mentem be dolgozni, és amikor rögtön utána meglátogattak a rokonaim egy kisbabával, végig maszkban voltam közöttük!

És amikor influenzás volt a kollégám (aki sajnos velem ellentétben bejárt dolgozni), gyakran szellőztettem az irodában.

Ebből is látszik, nem új intézkedések ezek (távolságtartás. maszkhasználat, szellőztetés...)

2021. ápr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
42%

Egyértelműen. Ez szimplán üzlet. Mint minden a világban, csak nem vesszük észre.

A CNN-nél már beismerték, hogy a koronavírus sztori szándékosan lett felfújva, "kell ugyanis a félelemkeltő tartalom, ami a képernyőhöz bilincseli a fogyasztókat". (A következő jogainkat korlátozó eseménysorozat ürügyét pedig a globális felmelegedés fogja adni.)

[link]


És vajon miért kell most ilyen miértékben szándékosan lerontani az emberek immunrendszerét a korlátozásokkal, maszkokkal, vakcinákkal, az immunerősítő tevékenységek betiltásával, a kapcsolatok szétverésével, a folyamatos stresszeléssel, stb?


A kábítószerből is az elsőt ingyen adják a dealerek, hogy rászokj és utána már ne tudj nélküle élni. Vagy mint a szoftvereknél a demo verzió, amit megkapsz ingyen, hogy megkedveld és utána folyamatosan megvedd a fizetőset.

A gyógyszergyáraknak az egészséges ember nem üzlet. A halott ember sem. Viszont a visszatérő vevő mindenütt aranyat ér.

És vajon miért kapjuk most ingyen a vakcinát?

2021. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
39%

Persze hogy túl van reagálva. Az emberek 95%-ának kutya baja sem lesz tőle, a világ népessége folyamatosan nő, világviszonylatban szinte alig van covidos, halott meg mégkevesebb, csak a sajtó fújja fel. Fantasztikus marketingje van, mindenki erről beszél, és ezzel valóban azt hisszük, hogy nagy a baj, pedig máskor is volt már ilyen, többször is, csak akkor a kormány hozzáállása pont ellentétes volt.

Ráadásul tökéletes módszer európa gazdaságának lerombolására.

2021. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
53%
Az 95%-ának kutya baja sem lesz tőle? Ilyen hülyeséget sem hallottam még idén xd
2021. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
41%
Mivel minden szinten hájpolva van, teljesen elveszett az emberek realitásérzéke. Felnagyítják a koronás eseteket, holott korábban is haltak meg emberek, csak akkor egy infarktus, rák vagy embólia nem volt ekkora téma. Most mindent jobban észreveszünk, ami ezzel kapcsolatos és mi magunk nagyítjuk fel mégjobban. Az én ismerőseom nagyrészének semmi baja nem volt tőle, egy ember volt a több százból, akit komolyabban megviselt, de mindenki azzal foglalkozott. Ezért aztán azt hisszük hogy ez most milyen veszélyes és mindmeghalunk. Pedig sajnos nem.
2021. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!