Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit mondjak egy oltásellenesne...

Mit mondjak egy oltásellenesnek? Hogyan győzzem meg, hogy oltakozzon?

Figyelt kérdés
annyi a retardált a környezetemben, hogy valamit tennem kell :D

2021. ápr. 19. 14:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy.
2021. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
45%
Jah, a pályán is mindenki szembejön.
2021. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
82%
Semmit se kell tenned
2021. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem a te feladatod. Nincs értelme egyesével meggyőzni az embereket. Most úgysincs elég vakcina. Ha lesz elég és a főokosok úgy ítélik meg valószínűleg úgyis kötelező lesz. Gondolkozzon ezen az operatív törzs. Dolgozzanak meg a fizetésükért meg a nyunyókájukért. :-)

Jah és ha te vagy az Cecil, akkor egyeztess a Viktorral. Ha a Brüsszel meg migráncs ellenes kampányt így meg tudta oldani akkor az oltás kampány is menni fog.

2021. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
33%
Felesleges. Nem hat rájuk semmilyen intelligens érv, mert elhiszik a sok baromságot, amit a Gődény félék terjesztenek
2021. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
85%
4.Nem tudom miért erőltetitek ezt a kötelező szöveget.Nem lesz kötelező.
2021. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
80%

Konkrétan mi célod van vele? Kinek az érdekében szeretnéd meggyőzni őket?


Szerinted csak retardáltak nem oltatnak?

2021. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
valamit jó lenne, mert nagyon sokan halnak meg miatta.. a környezetemben is már többen, nekem a karácsony volt kuka miatta, 33 vagyok de azt hittem be kell mennem a kóterba, sírva vettem a levegőt ünnepekkor. hogy a zivatarba lehet ennyi retardált ezt nem értem, felelőtlennek érzem magam ha nem mondok nekik valamit.
2021. ápr. 19. 14:32
 9/61 anonim ***** válasza:
57%
5.Honnan tudod,hogy nem az a baromság amit te gondolsz?Nem tudhatod.
2021. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
77%

“ környezetemben is már többen, nekem a karácsony volt kuka miatta, 33 vagyok de azt hittem be kell mennem a kóterba, sírva vettem a levegőt ünnepekkor. “


Ma tudtam meg egy ismerősről, hogy a covid ellenére is jár-kel a városban, pedig olyan beteg, alig él. Eszi a favipiravirt, és kijárkál a karanténból. Ő sosem vette komolyan a covidot, most sem veszi, pedig benne van, pár napja panaszkodott, hogy mennyire rosszul van.

Nem tudod meggyőzni őket. Ne is erőlködj.

2021. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!