Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg az életem múlhat azon...

Tényleg az életem múlhat azon ha eltitkolom ezeket az enyhe tüneteket oltás előtt?

Figyelt kérdés

Holnap megyek pfizerre, nincsen semmi bajom, viszont már egy jó néhány hete minden nap tüsszögök vagy 3x-4x és minimálisan köhögök is. (nem egész nap)


Múltkor félmeztelenül voltam odakint aztán szerintem akkor fázhattam meg viszont sose tudni semmit, akár koronavírusos is lehetek.


Viszont én már nem szeretném ezt tovább húzni, itt a lehetőség, hogy beoltsanak. Viszont hallottam olyanokat, hogy ha véletlenül koronavírusos vagyok és ráoltanak akkor bele is halhatok de lélegeztető gépre kerülésnek még nagyobb az esélye.


Szerintetek tényleg ennyire pórul járhatok? Mondjam inkább le?


20/F



2021. ápr. 20. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

#10

Nem veszed el más elől, ha megbontják a pfizer oltást akkor be kell adni mindenképpen valakinek. Emiatt is nem nagyon oltanak vele a háziorvosok, mert nem tudják tárolni, hanem ha kapnak akkor el kell használni.

Csak tényleg ez az érdekes, mint ahogy a #7 is mondta, hogy rosszul vannak elosztva a vakcinák. Itt is többen írták, hogy ők már azt kapták, de semmi bajuk, máshol is lehetett hallani ilyet. Tényleg érdekes dolog. Más csak ezt kaphatja, de nincs, mert keveset kapunk vagy Orbánék keveset kérnek. Akinek meg "jó" lenne (vagy elfogadja vagy nem) az egyéb vakcina azok meg kapják ezt, amire a betegek várnak. Kicsit másabb, mikor el kell használni a dokinak és úgy hívnak be valakit, hogy ne kelljen kidobni. Itt is volt már olyan, de akkor is az időseket kezdték hívogatni és a betegeket, hogy ki ér rá, mert azonnal fel kell használni.

2021. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem veszed el mástól, kérdező. Az oltási rendszer dilettáns, meg aki ezt kitalálta, Orbán meg főleg.

Úgyhogy csak az a bosszantó, amit ők csinálnak, te nyugodtan fogadd el az oltást.

Csak mondd meg az orvosnak, ha van valami panaszod és jelöld be az oltási papíron, ő majd eldönti, hogy beadja-e neked.

2021. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Szüleimnek, és nekem is a tesómmal hasonló tüneteink voltak oltás előtt, háziorvossal beszéltünk, ő azt mondta beadathatjuk nyugodtan.

Pfizert kaptunk mi is, semmi bajunk nem lett. Lázat mértek az oltóponton, lázasan nem adják be.

2021. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Énis pfizert kaptam. Dokimat felhívtam h mikorra várható az oltás megkapása. 3 nap múlva mehettem is. Csütörtökön megkaptam pedig csak 23 vagyok és semmi bajom nincs. Viszont tekintve h nekem utaznom kell így én csak ezt akartam választani. Nem értem miért lenne ez rögtön kamu dolog. Ráadásul én pesti vagyok a házi orvosom meg 'oltópontnak' minősül a 17.kerben
2021. ápr. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!