Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kötelezik a vakcina beadatását...

Kötelezik a vakcina beadatását. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Semmelweis Egyetemen május első felétől ki a karják nyitni az intézményt és az eddigi online oktatás helyett személyes oktatás lesz. Két opciót adtak meg ahhoz, hogy a hallgato bemehessen az intézmény területére. Az egyik az egy érvényes védettségi igazolvány megléte, a másik pedig a negatív covid teszt naponta, amihez ugye időpont egyeztetés kell, meg kell jelenni és 2-3 napot várni az eredményre, tehát ez nem lehetséges, így kötelezik a hallgatóknak az oltást. Igen, tudom. Adassa be magának az ember és kész, de tiszteletben kellene tartani azoknak a döntését is, akik nem szeretnék beadatni. Nem kell senkire se ráerőltetni, nem is lehetne, de ebben a szerencsés országban nem kötelezik, csak ellehetetlenítik azt, aki nem adatja be magának. Tehát kötelezik, csak nem mondják így ki.

Visszatérve, ez már számtalanszor elhangzott, hogy az oltás a saját érdekedet és a saját egészséged szolgálja, tehát hadd döntse el mindenki saját maga, hogy vállalja-e vagy nem. Hátrány sem érhetné azt, aki nem él az oltással, de mit sem számít ez.

Egy szó, mint száz, mit lehet tenni az ellen, hogy ne kelljen a tanulmányait befejezni azoknak a hallgatóknak, akik nem szeretnék beadatni maguknak az oltást? Naponta covid tesztet nem lehet heteken/hónapokon keresztül csinálni, valamint a hallgatói viszony befejezésével a hátralévő féléveket téríteni kell, ami több százezer forint (hátralévő félévek mennyiségétől függ).



2021. ápr. 21. 04:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:

#40

Írtam, hidd azt, hogy én kozmetikus vagyok. Ne azon lovagolj már, hogy ki minek tanul. Megragadtál egy mondatot a 100-ból, kicsit kiforgattad és most hajtogatod, mint egy papagáj.

Még helyesen sem vagyok képes az anyanyelvemen írni? Min akadt meg a szemed? Aki érvelni vagy cáfolni nem tud, az a hibákat keresi, ez mindenhol így van. Gondolom találtál egy elírást sasszem. Telefonról szerintem eddig ez nem rossz teljesítmény. :)

2021. ápr. 21. 21:49
 42/68 A kérdező kommentje:
Bár egy ilyen intelligens és mindent is tudó embertől azért meghallgatnám, hogy mi előnyöm származik abból, hogy névtelenül azt állítsam magamról idegen emberek előtt, hogy én egyetemista hallgató vagyok. Nem látok benne sok értelmet, bár akinek kevés jutott belőle, az biztos lát.
2021. ápr. 21. 21:56
 43/68 anonim ***** válasza:
23%

ennek a hisztinek nincs értelme :D :D

hiába írogatsz az összes hasonló kérdés alá bullshitet ezzel kapcsolatban.

2021. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
Ha hiába, akkor hiába. Nincs célom vele, csak leírtam a véleményem. Aki nem ért egyet a másikkal, annak csak hiszti és hülyeség a másik véleménye, hiába az érvek és a tények. :)
2021. ápr. 21. 23:51
 45/68 anonim ***** válasza:
20%
Engem konkrétan nem érdekel az oltás meg semmi. Csak jelzem múltkor beszéltem egy ismerősömmel az ecserin már lehet kapni dög kártyát. Nekem csak augusztusban kell majd menni. Ugyanúgy van ennél is kis kapu mint anno a jogsinál, érettséginél. Ez ilyen. Kamu kamut szül ilyen egyszerű. Úgyhogy, aki nem akar oltást menjen az ecserire.
2021. ápr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
20%
és te még ilyen gondolkodással egyetemre jársz? Azt hittem, az egyetemisták már régen megkapták az oltást.
2021. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
25%
3-as: nem ez miatt, hanem emiatt. Azonkívül nem emberkísérlet, mert a kínai oltás mechanizmusát már évek óta alkalmazzák.Az elölt vírustól nincs mit félni.
2021. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim válasza:
40%
Szerintem, nem az fogja eldönteni az oltást, hogy valaki mit tanul hol dolgozik ha nem az amikor már saját környezetében ,családjában érzi, hogy mekkora a baj , mennyi nyomorúságot, gyászt tud hozni a betegség majd akkor el fogja dönteni !!!
2021. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, olyanokat írsz, ami alapján szerintem egy általános sulis bioszházira mondod, hogy egészségügyisne tanulsz.... :DDD

Miért jó ilyen kamukérdésekkel szórakozni?

2021. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
58%
Akik a kérdező ellen beszéltek, tőlük had kérdezzem meg, ha nem indiszkrét a kérdés, hogy a fidesz ezért mennyit fizetett nektek? Mert az igét, propagandát olyan okosan hirdetitek, hogy az valami csodálatos a fidesznek. Kicsit be kellene fognotok a szátokat és elgondolkodni! Tudom nehéz. Ti is szeretnétek lőrinc szíjgyártó nyomába érni, de megnyugtatlak titeket nem fogtok. Ahhoz kicsit több gombócot kellett volna enni
2021. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!