Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki kapott koronavírus elleni...

Aki kapott koronavírus elleni vakcinát, annak fájt az oltás?

Figyelt kérdés
Holnapi nap fogom megkapni az oltást, és mivel elég rég kaptam utoljára oltást nem tudom mire számítsak. A véleményeket várom! :D

2021. ápr. 26. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Olyan mint a többi szuri.
2021. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Konkrétan észre sem vettem, amikor beszúrták, annyira beszéltem az ápolóval, ő meg annyira gyors volt :D. Arra eszméltem, hogy egy nagyon enyhe szúrást érzek ott, ahol beoltottak. Sokkal kevésbé rossz, mint amúgy tűvel megszúrom magam.
2021. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Engem régebben oltottak amikor olyan 12-14 éves korom körül voltam. Az elsőnél észre se vettem hogy beszúrta annyira nem fájt. A második alkalommal jobban fájt. Azt éreztem rendesen. Egyébként nem kell félned csak egy kis szúrást fogsz érezni. Fogok rád gondolni🙂
2021. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :D
2021. ápr. 26. 22:10
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Én rettegek a tűtől, oltástól. Bevallom végig tök ideg voltam. Amikor odakerültem, félelem miatt elfordultam, hogy ne is lássam a tűt sem. De épp, hogy éreztem valamit, de az is inkább olyan érzés volt, mintha valami hideg érintkezett volna a bőrömmel. Meg is lepődtem, hogy alig éreztem valamit. Nem érdemes előre parázni, nekem is kár volt.
2021. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem fájt, pedig én is félős vagyok. Utána 3-4 napig viszont nagyon, a szúrás ahhoz képest semmi.
2021. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem fáj.
2021. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem néztem oda nehogy rosszul legyek, így viszont nem is éreztem. A szúrást se. Nyugi.
2021. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Én kellemesen csalódtam. Annyira fájt, kb. mint amikor finoman összecsíped a bőrt körömmel. De ez sztem számít az oltást beadó személytől is. Tegnap oltottak, sinopharmmal.
2021. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem csak a második oltás fájt.
2021. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!