Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID második oltásra hogyan...

COVID második oltásra hogyan kell menni?

Figyelt kérdés
Megkaptam az elsőt, kaptam kis levelezőlapot, amin rajta is van a következő, hogy melyik nap kapom a másodikat. De annyira jól elcsevegtünk az oltóorvossal, hogy nem emlékszem rá, kell valahogy időpontot is foglalni, vagy csak odamegyek, vagy hívni fognak?
2021. ápr. 29. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Csak odamész a megadott napon, megmutatod a félcédulát és kész.
2021. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. ápr. 29. 12:41
 3/7 Banna97 ***** válasza:
74%
Ha a papíron szerepel a következő oltás időpontja, akkor nincs más dolgod mint elmenni az adott időpontban. Nem kell külön időpontot foglalni, odaersz es majd ok hívnak
2021. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszi! "Félcédula". :)
2021. ápr. 29. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Beleegyező nyilatkozat megint kell!
2021. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt szerencsére múltkor kettőt nyomtattam, itt van a maradék.
2021. ápr. 29. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:

A 100% biztonságos, sebtiben fejlesztett oltásra még legalább 13 alkalommal kell majd emlékeztető oltást kérni,


ami jól van így, mert fontos dolog a kovidoltásokon gondolkodni (én a Weforum-on gondolkodom, Klaus Schwab miatt).


Kedves kérdező, ahogy megbeszéltük, jó ez így ugye? Gazdagítottam én is az önkébyes statisztikát és az önbeteljesítő jóslatot?


Közvetlenül Viktortól kapjuk az oltáspropaganda okán hazaárulásért az anyagi jutattást, vagy közvetett módon? Ezt mindig elfelejtem,


pedig olyan jól elbeszélgettem a múltkor is a nagyon kedves (transz)humanista Viktorral az apartheid.... akarom mondani, apartmanban.


Tisztelem Viktort, ő a szemeben egy sztár! Gondoljunk bele, ha keleti volna, mint a pályaudvar (ezt csak képletesen értem), akkor sárga sztár volna.


Hamis teszteletem!


Érdemes elgondolkodni az oltásokon, egyetértek!

2021. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!