Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatnátok magatokat Astra...

Beoltatnátok magatokat Astra Zenecával?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem? Érdemes lehet időpontot foglalni rá? Pfizer már úgyse jut, kínai meg nem kell. Tudom rossz a kategória, de itt rengeteg ember van mindenféle korosztályból, és érdekelne sokféle vélemény. Nagyon köszönöm előre is.

2021. ápr. 30. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha vállalod az 1-2 napos szédüléses, hányingeres, fejfájós, felkelni nem bírós időt akkor oltasd az astrát vagy szputnyikot.
2021. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Kínai után az Astra a legszarabb vakcina. 2-ik oltás után is csak 81%-os védettséget ad. Ha oltatni akarsz, akkor a Pfizer, Moderna, Szputnyik vakcinával oltass, ebben a sorrendben. Persze rajtad áll a döntés.
2021. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig az a legjobb vakcina, amit a leghamarabb megkapsz. Lecsengőben van a járvány, két hónap múlva mi értelme sorra kerülni? Csak akkor lesz, ha kialakul egy újabb hullám. Szerintem nyugodtan foglalj időpontot az Astrára, aztán max beveszel egy lázcsillapítót, ha kell, de egy-két napnyi kellemetlenséget kibírsz.
2021. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sőt, be is oltattam magam. A vírusnál pedig bármilyen vakcina jobb.
2021. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Oltassa a kisf...om az. Vagy Pfizer vagy semmi részemről. Hamár beadnak valamit, akkor normálisat adjanak.
2021. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó vagyok. Covidosként ez a véleményem. Inkább a vírus mégegyszer, mint egy szar vakcina
2021. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Egyikkel sem. Most, hogy zsaronak, már csakazértsem.
2021. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
igen, én csak az oroszra és a kínaira mondanék nemet
2021. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Én nem fogadtam el az Astrát.
2021. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az amerikaiak után az Astra a legjobb, én foglaltam időpontot jövő hétre, de mai káoszban kaptam Pfizert. A kínaiban sem a minőségben, sem a kommunikációban nem bízom, az orosz esetében "csak" az utóbbiban nem. Amúgy a vektorvakcinák közül szerintem messze az Astráé a legjobb.

Ha 60 alatti, esetleg 30 alatti nő vagy, akkor megfontolandó a vérrögképződéses kockázat miatt, de ahhoz azért nagyon pechesnek kell lenni, és végülis mindegyik oltásban van kockázat.

2021. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!