Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatnátok magatokat Astra...

Beoltatnátok magatokat Astra Zenecával?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem? Érdemes lehet időpontot foglalni rá? Pfizer már úgyse jut, kínai meg nem kell. Tudom rossz a kategória, de itt rengeteg ember van mindenféle korosztályból, és érdekelne sokféle vélemény. Nagyon köszönöm előre is.

2021. ápr. 30. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Mindegyik vakcinának van kockázata, az amerikaiaknak is, a keletiekről meg keveset tudunk. Én beadattam, pedig fiatal nő vagyok, semmi komoly problémám nem volt az aznap esti rosszulléten kívül.
2021. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
49%

Igen. Nyugodtan oltasd be magad vele.


Egyébként én személy szerint nem értem ezt a Pfizer-mániát illetve, az orosz és kínai vakcinák lehurrogását sem.


Biztosan vannak többen akik influenza oltást is beadatnak maguknak, ami egyébként nagy valószínűséggel kínai termék. Érdekes módon, ott senki nem reklamál, hogy ő amerikait kér.


Az oltások amiket a kis gyerekek kaptak/kapnak, Oroszországból származó termékek. Valószínűleg még jelenleg is onnan jönnek. Akkor sem reklamál senki, hogy ő azt nem kéri, csak az amerikait.


Amennyiben mondjuk ez a covid oltás is hasonló lesz, mint az influenza oltás, hogy évente adnak be újat, senkit nem fog érdekelni, hogy ki gyártotta a vakcinát amit kap. Ez csak most divat, hogy válogatnak az emberek. (Biztosan jobban értünk hozzá mi mindannyian, mint azok az emberek, akiknek egyébként évek/évtizedek óta ez a munkájuk, és ezzel foglalkoznak. Ezért is tudja mindenki megmondani, hogy melyik nem ér szart sem, és melyik a jó...)


A lélegeztetőgépeket egyébként Kínában gyártották, szóval ott nem lesz majd lehetőség válogatni, hogy megfelel-e a kínai, vagy inkább másikat kérnek. Ja és ott az egyik első lépés az lesz, hogy kapja az ember a katétert, biztos jó móka, bár én nem kívánom senkinek. Sem azt ami, egy esetleges hosszabb lélegeztetőgépen töltött időszak után következik.


De nem kell beadatni az oltást, ha valaki nem akarja, és nyugodtan lehet válogatni is. Bár mindegyik oltás jobb, mint lélegeztetőgépre kerülni.

2021. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

#15 Nem érti a pfizer mániát xD Oké akkor elmagyarázom.

Elhiszem, hogy a hozzád hasonló birkák azt hiszik itt nem zajlik gyógyszer kísérlet, de az az igazság, hogy az mrns és vektor oltások technológiáját most próbálták ki először élesben. Ezen azt hiszem kár vitatkozni. Az már kiderült ennyi rövidke idő alatt, hogy a vektor vakcinák eléggé leterhelik a szervezetet míg az mrns nem. Továbbá a vektor vakcinák kis százalékban egyenesen veszélyesek is lehetnek. Ezek tények. A kínainak nincsenek durva mellékhatásai mint a vektor vakcináknak, viszont sok országban nem tekintik bevizsgáltnak, ezért nem fogadják el, ha a kis igazolványodon kínai van. Hát ezért a "pfizer mánia".

2021. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
30%
#16 Inkább te tűnsz birkának, a hülyeség alapján amit leírtál. Egyébként a kis igazolványodon nincs rajta, hogy milyen oltást kaptál.
2021. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
az még a belföldi, külföldre nem azzal fogsz menni
2021. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem. 60%-os hatékonyságú és nem is kaphatom (autoimmun). Inkább minőségit.
2021. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!