Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik fennhangon mocskolódva...

Akik fennhangon mocskolódva szitkozódva tiltakoznak az oltás ellen, nem érzik egyre szarabbul magukat hogy egyre több ember felveszi az oltást?

Figyelt kérdés

Ők meg védtelenek maradnak?

Nincs ezzel sem baj, csak miért kell mocskolódni?

Miért kell szitkozódni? Nem célszerűbb kussolni, elvégre ki tudja, majd még lehet hogy

utólag mégis laposkúszásban csúsznak az oltásért? Miért nem maradtak az ilyenek csendben és nem szítni a környezetüket hogy így szar oltás, úgy diktátor orbán.

Más országokban is oltanak nem csak orbániában. Ez nem tűnt fel nekik?



2021. máj. 1. 05:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
13%

Én meg pont az "oltatlanoktól" látom a mocskolódást, a birkázást, a nagyzolást, hogy ők gondolkodók ám.

Kérdem én, egy gyógyszerész úszítja az embereket és gyógyszermaffiát kiált, ő akinek a szakmája az, és a megélhetése? Aki használja a dr. előnevet, holott a saját szakmáját ócsárolja? Na ez kicsit fura nekem.


Gondolkodó számomra az, aki, igen, nem hisz el mindent egyből az első vele szembe kerülő állításnak/nyilatkozatnak, hanem utánra jár a megfelelő fórumokon. És nem a gombaszámra elszaporodó "mimindentjobbantutunk.org.hu"-s oldalakról, hanem SOTE, PTE, DOTE és stb egyetemek megfelelő tudományágában fellelhető szakirodalmakból.


Én sem támogatom, ami most a politikában megy, amilyen intézkedéseket hoz "vezérünk". És ha megkapjuk az első oltást, akkor nem rohaunk teraszozni, mert már van védettségi igazolványom. Mert igenis, politikai kampányfogás.


Amit én tapasztaltam a környezetemben, hogy akik természettudományos karon végeztek azok közül kevesebb a habzó szájjal szitkozódás azok ellen, akik vállalják a vakcina felvételét.

2021. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%
Ők úgy gondolják, hogy oltás nélkül is védettek, hiszen fiatalok, és jó az immunrendszerük, sőt, erősítenek is. Bevállalják az általuk alulbecsült kockázatot, hogy elkapják, esetleg kórházba kerülnek.
2021. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
51%

#12

Egy év alatt nem kaptam el ezt az igen veszélyesnek mondott vírust. Hogy is lehet ez? 🤔 De lehet, hogy egy köhögéssel át is ment rajtam.


Na, lássuk csak, hogy mi mindent teszek saját testi és lelki egészségemért évek óta:

- reggel megcsinálom a vitaminkoktélomat miután megettem egy nagy kanál termelői vagy virág, vagy akácmézet: bögrébe kicsavarok egy egész narancsot, egy fél citromot, reszelek bele gyömbért, teszek bele 10 csepp Béres csepp extrát. (Természetesen narancsot akkor, mikor lehet kapni és nem 1000 Ft egy kg belőle.)

- reggeli után beveszem a vitaminjaimat: Lenkei életerő multivitamin közepes 2db tabletta, 2000NE D-vitamin, 1000 mg C-vitamin

Heti kétszer veszek be egy darab Zöldvér Green mix kapszulát, Lenkei Bio Alga mix tablettát, Lenkei 4000 NE D-vitamint.


Rendszeresen mozgok itthon, de újra elkezdtem futni is. Nem dohányzom, nem iszom alkoholt és kávét se. Megiszom a napi minimum 2 liter vízmennyiséget. Étkezésemből mellőzöm a szenny kajákat, pl. gyorséttermi kaják, cukrok, nasik, chip-szek, tejcsokik, fornettis dolgok..stb.

Az agyamat nem terhelem a negatív, félelemkeltő hírekkel, igyekszem pozitív, erőteljes gondolatokkal elárasztani magamat, sokat foglalkozom önismerettel és meditálok is.

Imádom a gyümölcsöket, zöldségeket.

Vékony, sportos alkatú vagyok, nincs semmilyen alapbetegségem.


30 éves vagyok, szerinted, ezek után, mennyire lehet veszélyes rám, egy olyan vírus, ami elméletben csak influenzaszerű tüneteket okozhat?

Rendben vagyok mind testileg, mind mentálisan.


Te is ennyi mindent megteszel saját testi és lelki egészségedért?


(Környezetemben se volt senki covidos. Vagy csak nem tudunk róla, mert csak átfutott rajta.)

2021. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%

#12: Nem, én úgy gondolom és gondoltam mindig, hogy ha meg kell halni, akkor meg kell halni. Ami ellen REÁLISNAK ítélem a védekezés lehetőségét és módszereit, az ellen védekezem, mert nem vagyok agyhalott, de ahol csak a profitérdeket, globális erőltetést és se füle-se farka kapkodást látom, annak utánanézek és felmérem a rám vonatkozó kockázatokat.


Ha gyerekkorom óta krónikus beteg lennék és úgy nőttem volna fel, hogy természetes lenne számomra a gyógyszerszedés, akkor biztosan másképp látnám.


De én úgy nőttem fel, hogy van egy életminőség, ami alá nem akarok süllyedni. Nem akarok mindenáron élni. Ha a szervezetem nem küzdi le ezt (ami egyébként 99%, hogy tünetmentesen már átment rajtam), akkor inkább most hulljak el, mint 2 vagy 3 év múlva. Ilyen időtávon nincsenek olyan terveim, amit megbánnék (halála után meg amúgy sem bán meg semmit az ember, mert megszűnik, halála előtt, hosszú haldoklás alatt szokott bánkódni, hogy élhetett volna másképp). 10-20 éves időtávon vannak, de addig még lesz egy pár probléma a világgal.


Ez az én személyes filozófiám és nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye rólam. Csak azt szeretném, hogy tiszteletben legyen tartva a döntésem.

2021. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, értelmes és érdekes válaszok jöttek. Nagyon sokukkal tudok azonosulni. Örülök hogy ilyen sokan reálisan látják a helyzetet.
2021. máj. 1. 12:51
 16/32 anonim válasza:
0%
😂😂
2021. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
57%
Jó lenne ha felfognak az emberek hogy ezt a döntést nem lehet úgy tiszteletben tartani mint a vallasodat, némi identitasodat, borszinedet. Mert azok csak a te dolgod. De ha nem oltatod be magad és még több millió más ember is így dönt és miattatok nem lesz nyajimmunitas és kezdődik elölről ősszel az egész akkor az nem a ti egyéni dontesetek. Szerintem addig van joga az embernek egyénileg dönteni ameg az nem veszélyeztet senkit.
2021. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%

#17

Ennyi erővel akkor én meg azt mondom, hogy az összes beteg ember és nulla immunrendszerrel rendelkező miatt terjed ennyire ez az állítólagos vírus, nem azok miatt, akik 100%-ban egészségesek, erős immunrendszerrel rendelkeznek és évek óta odafigyelnek tudatosan az egészségükre. Csak az lesz beteg, aki arra fogékony.

Viszont hazánk Európa legelhízottabb országa, és legbetegebb nemzet is vagyunk. Tehát nem csoda, hogy ennyire terjedhet. A legtöbb ember sz..rik évek óta a saját testi és lelki egészségére. Tessék, ennek itt a következménye.

2021. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
#18 egészséges, nem túlsúlyos 37 éves ismerősöm halt meg covidban. Ez már nem az a covid ami tavaly volt. Minel több ideje és lehetősége van fertozni annál erősebb és ellenállóbb mutansok jönnek létre.
2021. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
50%

#19

Mentálisan is egészséges volt? Relaxált, tudta a stresszt kezelni, pozitív gondolkodás híve volt..?

2021. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!