Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki a Sinopharmra nem...

Van aki a Sinopharmra nem akart, de most az Astra Zenecára foglalt időpontot?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Sinopharm-ra nem, Astra Zenecára foglaltam időpontot.
Sem Sinopharmra, sem Astra Zenecára nem foglaltam időpontot, inkább várok a Pfizerre.
Még nem döntöttem el, hogy foglaljak-e időpontot az Astra Zenecára, vacillálok rajta.
Nem akarom beoltatni magam.
Már be vagyok oltva, Astra Zenecával.
Már be vagyok oltva, más vakcinával.
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Pfizert vagy Modernát fogadnék el legszívesebben, de az Astrán is gondolkodom, a családban van, aki azt kapta krónikus betegséggel és jól van, és nincs olyan elfogadási probléma vele, mint a keleti oltásokkal.
2021. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Astrára foglaltam első nap, ahogy lehetett, de a tegnapi káoszban kaptam Pfizert. Mivel 60 alatti nő vagyok, azért számomra ez biztonságosabb. Amúgy a vérrögképződéses esetek előtt az Astra nekem a Pfizernél is szimpatikusabb volt.
2021. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sinopharm, s szerencsére semmi mellékhatása nincs :)
2021. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!