Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki fél a keleti vakcináktól,...

Aki fél a keleti vakcináktól, miért?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék veszekedést, vagy bármi konfliktust kirobbantani. Véleményem szerint nincs ok félni se az orosz, se a kínai vakcináktól. Teljes mértékben megértem azokat akik pl. Idősek, szoptatnak vagy más hasonló helyzetben vannak, ahol maga a gyártó is azt mondja, hogy nem előnyös a vakcina használata. Engem azoknak az egészséges embereknek a véleménye érdekelne, akik nem hajlandóak ezzel oltatni. Miért?

2021. máj. 1. 17:46
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
30%
Mert, amit a fidesz nyomat, az mindig gyanús. A kínai meg tényleg szar is, az oroszról majd kiderül. Eredményeket sem közöltek, EMA-engedélyt sem kértek, a vizsgálatokat is akadályozzák, 2 nagyon sunyi társaság...
2021. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszok közöltek eredményeket, EMA-engedélyt is kértek.
2021. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
9%
Ja, hónapokkal később, gondolom addigra már mindent kikozmetikáztak.
2021. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Ember, a Lancet-ben tették közzé ezeket, ami a világ legelismertebb orvosi folyóirata. Ha kamu lenne, meg "kozmetikázott", akkor ott nem jelenhetnének ezek meg.
2021. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
40%
Engedd el a ruszofóbiádat ;)
2021. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
29%

14-es

Az, hogy mi a kamu, az mindig sokkal később derül ki. Még egyszer kérdezem: miért nem azonnal adták be, mint mások?

2021. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem tudod mi az, hogy peer-review :D de azért itt okoskodsz.


Azért adták be később mert... később végeztek a fázis 3 tesztekkel?? Ez olyan baromira rejtélyes neked?

2021. máj. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
76%
Az mrns vakcinától, (Pfizer, Moderna) jobban kéne tartani. Ami egyébként emberkísérlet. Hosszú távú hatásairól abszolút semmit sem tudni.
2021. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
18%

18: A hosszútávú mellékhatás kizárt, legalábbis az a fajta, amire te gondolsz. Az mRNS átadja az utasítást a tüskefehérje gyártására, majd lebomlik. Ennyi az egész.


Autoimmun betegséget okozhat hosszútávon, de ez bármilyen védőoltás esetén fennáll, de amúgy rendkívül ritka.

2021. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
76%
Pénteken a nagy káoszban megjelentem a kínai vakcinámért. Óriási sor volt a Pfizer miatt. Az orvos mondta, hogy most lehetőség van Pfizerre is, ha gondolom beolt azzal. Ragaszkodtam a kínaihoz. Kérdezte természetesen, hogy miért. Visszakérdeztem, hogy szerinte miért kellene a Pfizert választanom? Annyit tudott mondani, hogy mert az akarja mindenki. Ez számomra nem vélemény. A kínai egy oldschool vakcina, a legalapabb és legrégibb módszer alapján készítve. Kártyát kapok érte. Legrosszabb esetben nem hat, de nekem a kártya a lényeg. Abszolút laikus vagyok, így nem okoskodok. De ne mondja már senki, hogy természetes dolog olyan valamire kényszeríteni az emberi testet, amit önmagától nem tenne. Egy vírus tüskefehérjéjét előállíttatni egy sejttel, kívülről bevitt programmal. Amit később ugyanaz a szervezet támad. Ez a számítástechnikában oké, vagy egy sci-fi filmben. De azért az emberi test programozása számomra nem vonzó. Sokan mondják, hogy évek óta kutatott terület. Mégsem értek el áttörést vele a rákkutatás terén sem. Most nézik a másik felhasználási módot. Nyilván a test képes befogadni egy mesterséges kódot. Legyártja a vírus fehérjéjét saját maga. De ez számomra elég meredek egyelőre. Plusz az jön minden irányból, hogy mutáció esetén a tüskefehérje változik. A Pfizer az eredeti variánshoz tartozó fehérje rns-ét tartalmazza. Ha az indiai ide ér és nem hatásos a Pfizer, akkor jöhet a sorban állás az upgrade-elt Pfizer-ért. Jöhetnek a frissítések mint az operációs rendszerhez. Ezért is bízok jobban abban az oltásban egyelőre, ami a teljes vírust tartalmazza elölt formában, de csak egy fehérje előállítására utasító mesterséges parancsot.
2021. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!