Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik oltást választanátok a...

Melyik oltást választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, elég sok mindenre allergiás. A szputnyik és a sinopharm között vacillálok.

2021. máj. 12. 13:51
A kérdező szavazást indított:
Szputnyik
Sinopharm
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Én Sinopharm-ot kaptam. Erre volt lehetőségem, én meg ezt ragadtam meg, ezért kaptam ezt. Semmi nem történt velem, és ezt értsd szó szerint. Beadták és ennyi. Mondjuk nekem az immunrendszerem is nagyon jó, mert én utoljára gyerekként voltam komolyabban beteg, és az is van már 13 éve kb. Kártyán nincs rajta, hogy mivel oltottak, szóval az is kizárva, hogy esetleg kint Európában mondjuk szúrkálódnának rajta majd.
2021. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha sok mindenre allergiás vagy, nem lenne biztosabb az orvosoddal megvitatni ezt, hogy ő mit javasol?
2021. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

A "sok mindenre allergiás" mit jelent? Pollen? Macska? Laktóz? Gyógyszer?


A kezelőorvosod biztosan tud segíteni, próbáld meg őt elérni akár telefonon vagy üzenetben.

2021. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, mire vagy allergiás, illetve milyen jellegű az allergiás reakció. Ha van közte gyógyszerallergia is, akkor ne vacilálj, hanem a kezelőorvosodat kérdezd meg! Ha meg nem csak kiütésed van tőle, hanem légzőszervi is, akkor az is lehet, hogy csak ITO-s hátterű oltóponton kaphatod meg.
2021. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki elmondaná, hogy az első válaszoló miért kapott ennyire pocsék értékeléseket?! Semmi rosszat nem írt szerintm.
2021. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös az értékelés és a válasz hasznossága között általában a világon semmi összefüggés nincs. Sajos ez egy ilyen fórum.
2021. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, konzultálok majd a háziorvosommal, köszönöm!
2021. máj. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!