Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akit zavar a gyorsan letesztel...

Akit zavar a gyorsan letesztelt oltás, az szerint 2023-ig nézegetnünk kéne a vakcinát miközben tombol a járvány?

Figyelt kérdés
Vagy mi az elképzelés? Haljanak meg addig tömegek covidban, és éljünk bezárva, mert csak 99,99% az esély hogy 3 év múlva se lesz mellékhatása? Felfoghatatlan mire gondolnak a károgók.

2021. máj. 13. 22:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
55%
Én nem oltatok, de szerintem jó ez így, hogy nem kötelező, a szankciókat meg elfogadom. Így a nálam bátrabbak bevállalják, aztán majd lesz valami. Nincs jobb ötletem nekem se, kísérleti példány nem leszek, de nem zavar, hogy megadják a lehetőséget annak, aki abban lát nagyobb biztonságot.
2021. máj. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%
#10: ahogy a többi vedőoltast, kisebb körben, majd fokozatosan újabb populációkra bevezetve.
2021. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom úgy vannak bele, hogy úgyse veszélyes a covid, szóval felejtsük el, ne legyen oltás és nyisson ki minden, úgyis csak a 190 éves daganatos betegek fognak meghalni....
2021. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
De ehhez meg mérhetetlen ostobaság kell, hogy valaki a rendelkezésre álló információkból ezt vonja le.. Mindegy, mi fogunk a post-covid osztályon sorbanállni..
2021. máj. 14. 12:04
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

És egyes gyártok olyan országokban, ahol korábban kel a Nap , mint nálunk, miért nem közölnek annyi adatot, mint azok, ahol később kel a Nap? Miért nem játszanak szabályosan (3.fázis előtt oltanak, titkolóznak, nem is kérik az EMA engedélyt stb)? Ez nagymértékben hozzájárul a gyanakváshoz és persze, hogy így könnyen előkerülnek olyan hangok, hogy itten valami bűzlik.

2021. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
68%

Én pl. azért nem kérek az oltásból, mert senki nem vállal felelősséget érte. Ott a nyilatkozat, amit eléd tolnak, hogy a saját felelősségedre adják be. Ez meg mégis mi??

Akkor már inkább költök immunerősítésre, a sok gyümölcstől és zöldségtől legalábbis tudtommal még senkinek nem lett vérröge, vagy vált tőlük meddővé.. ugyanis huszon éves fiatal nőként, közeli gyermekvállalás előtt nem kívánok magamnak ilyen nem kívánt mellékhatásokat, amikre senki nem vállal felelősséget, még ha bizonyítottan is az oltás okozná, a nyilatkozat miatt nem lenne kit perelni!!!

Ráadásul ne feledjük, hogy aki oltott is ugyanúgy lehet covidos, szóval vicc ez a megkülönzöztetés, de felőlem bármivel zsarolhat a kormány, nem fogok kérni felelősségvállalás nélkül egyikből sem!!

2021. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
51%

"Én pl. azért nem kérek az oltásból, mert senki nem vállal felelősséget érte. Ott a nyilatkozat, amit eléd tolnak, hogy a saját felelősségedre adják be. Ez meg mégis mi??"


Ez miért zavar téged? Eléggé sok helyen, helyzetben íratják alá, hogy saját felelősségre, vagy ha nem is, de ki van írva, például mozgólépcsőknél. És??


"Akkor már inkább költök immunerősítésre,"


Az immunrendszert nem lehet erősíteni.


"a sok gyümölcstől és zöldségtől legalábbis tudtommal még senkinek nem lett vérröge, vagy vált tőlük meddővé.."


Viszont rengeteg ember halt bele a COVID-ba sok zöldség és gyümölcs fogyasztása ellenére. Rengeteg ember került lélegeztetőgépre.

A legtöbb ember hetekig szenved a COVID-dal és nagy valószínűséggel poszt-COVID-szindróma is lesz, például krónikus fáradtság hónapokig, hajhullás hónapokig (lehet, hogy önmagában csak esztétikai probléma, de ijesztő, főleg, hogy vajon mitől lehet), szívizomgyulladás stb.

Zöldség és gyümölcs fogyasztása ellenére. C-és D-vitamin szedése ellenére.


"ugyanis huszon éves fiatal nőként, közeli gyermekvállalás előtt nem kívánok magamnak ilyen nem kívánt mellékhatásokat, amikre senki nem vállal felelősséget, még ha bizonyítottan is az oltás okozná, a nyilatkozat miatt nem lenne kit perelni!!!"


Ennek több nagyságrenddel kisebb az esélye, mint a vírus miatti maradandó avagy hosszútávú egészségkárosodásé.


"Ráadásul ne feledjük, hogy aki oltott is ugyanúgy lehet covidos"


Csak könnyen megússza és ha fertőz is, jóval kevésbé. Így a járvány is csitul és kevesebb esélye lesz a mutáció teret nyerésének.



Egy másik huszonéves nő.

2021. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
70%

Én életem végéig nézegetni fogom a vakcinát, mert nem fogom magam beoltani, már csak miattad se 😉. És hidd el, sokan mások se fogják magukat beoltani, de nyugodtan puffogj csak, mert azzal nagyon sokra viszed még az életben 😆.

Puszi😙

2021. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Szerencsére a többség nem úgy gondolkozik még te, különben nagy zarban lennénk..
2021. máj. 15. 10:26
 20/43 anonim ***** válasza:
57%
Mintha a te gondolkodásmódod jobb lenne XD
2021. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!