Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen okból nem oltatják be...

Milyen okból nem oltatják be magukat akik nem kérik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 23:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
45%

Minek oltassam be magam, egy olyan vírus ellen, amit az emberek 99%-a lábon kihord? :D


Ja igen azért, mert a maradék 1%-al nagyon jól lehet ilyesztgetni az embereket.


Még mielőtt bárki írná, hogy akkor haljak meg, meg kerüljek önköltségen lélegeztetőgépre, csak megjegyezném, hogy egyrészt ezért van a TB, másrészről pedig így is már rég le van züllesztve az EÜ, többek között ezért is vagyunk listavezetők a lakosságarányos elhunytak számában.


Persze amikor kiürítették a kórházakat napi max 100 fertőzöttnél, akkor az ablakban tapsoltatok, lesz*rva, hogy abba az intézkedésbe hányan haltak bele, mostmeg mennyire aggódtok az EÜ állapota iránt, nyilván nem azért, hogy legyen mivel belekötni az "oltatlanokba" (akik még mindig egészséges emberek btw)

2021. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
59%

"Persze amikor kiürítették a kórházakat napi max 100 fertőzöttnél, akkor az ablakban tapsoltatok, lesz*rva, hogy abba az intézkedésbe hányan haltak bele,"

nem a kiürítést tapsolták. A kórházi dolgozókat, mert olyan dologgal szembesültek, és éltek át, próbáltak kezelni, ami idáig nem igazán fordult elő.

2021. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert félnek egy oltástól, ami 100 000 esetből 1-nél gondot okoz, inkább vállalják a COVID-ot, ami mindenkinél igen kellemetlen betegség és 60-70% poszt-COVID-os lesz. A tudósoknak pedig gőze sincs, min múlik, hogy ki hal meg és ki kerül lélegeztetőre.
2021. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
33%

Mindenki maga dönti el akarja-e. De akkor viseljék is, hogy korlátozva lesznek.

Nekem sincs kedvem olyan emberrel egy helyen lenni aki nincs beoltva.

Idős nagyszülőt gondozunk, nekem nem kell bemutatni azt, milyen állapotok vannak.

2021. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
69%
Olyan válasz nem lehetséges, hogy mert szimplán nem akarom?
2021. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hogy az életben nem kapom el a vírust, ahogy a h1n1-et sem kaptam el.

Ennek ellenére meg kell fertőztessem magam, különben diszkriminálnak, mert egészséges vagyok.

És a beoltottakat mit zavarja, ha oltatlanok, esetleg fertőzöttek vannak a köreikben? Ők már védve vannak.

Itt már megint az emberek hülyítése megy, ami jól láthatóan működik is.

Mint a maszkoknál. Egyszerűen nem képesek eldönteni, hogy kit véd a maszk. Azt, aki hordja, vagy azt, aki a viselőjével szemben van?

Ennek nyomán ügyesen be is tiltották a jobb fajta maszkokat, amikben szemüveggel is láttál és rákényszerítették az embereket az ffp2 és orvosi maszkokra. Amik helytelenül viselve nem sokat érnek.

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, vannak akik azért nem oltatják be magukat, mert nem tetszik az adott oltóanyag. Ha lesz más, akkor beoltatják magukat.

Én azért nem oltatom be magam, mert még nem kaptam időpontot az oltásra. Ha lesz, akkor elmegyek és mindenki kicsi szíve megnyugodhat. Vagy nem.

2021. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
69%

“ De akkor viseljék is, hogy korlátozva lesznek.”


Csak szólok, hogy németeknél már azon háborognak, hogy az oltottak “előjogokat kapnak”. Nem pedig az alapjogokat vissza. Nem tudom érted-e a különbséget. Már nem alapjogod az ami két éve volt. Elvették, és most örülnöd kell az extrajognak. Amit bármikor elvehetnek.



“Nekem sincs kedvem olyan emberrel egy helyen lenni aki nincs beoltva.”


Ugyan miért? Vagy magad sem hiszel az oltásban, vagy kicsit felsőbbrendűségi komplexusod van? Nem baj. Nagyobb lesz a pofáraesés.

2021. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
39%

“ 60-70% poszt-COVID-os lesz.”


Persze, és miután ebből rehabilitálták, egész életében a köldökén fog távozni kontrollálatlanul a bélgáz. 🤣🤣🤣

Csak hogy legyen mitől rettegni annak aki túléli.

2021. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

Az ok egyszerű: alapvető gondok vannak a tájékoztatás terén. Szinte naponta jelennek meg újabb hírek, teóriák egyes oltóanyagok hosszú távú mellékhatásairól. Emellett a virológusoknak egyelőre halván lila fingjuk sincs, hogy az adott oltóanyag meddig véd, hányszor kell ismételni az oltást és milyen időközönként. Teljesen fogalmatlan a szakma, mivel egyik vakcina sem kellően tesztelt.

Ez szerintem nem túl bizalomgerjesztő.

2021. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
19%

9



Viszont maga a betegség sokkal nagyobb kockázatokat rejt magában.

2021. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!