Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik a piercingemmel?

Mi történik a piercingemmel?

Figyelt kérdés
Gyógyul, ápolom nincs begyulladva a köldök piercingem, nem gennyes kicsit meg van dagadva de szerintem normális. 2 hete szúrattam majdnem 3 és a lyukaknál és a lyukak között is a bőröm barnás színű. Elfog ez múlni? Mindenki így van köldök pcvel? Kicsit aggaszt. Nem hiszem hogy kilökődés, nem véknyodik a bőr.

2021. jún. 2. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

nekem be volt gyulladva egy hétig miután megcsináltattam de octenisepttel fújtam és rendbe jött nekem nem volt barnás ott ahol te írod


nem akarok bunkó lenni, de nem lehet hogy csak koszos ott?

2021. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem koszos. Mindennap tisztítom. Már régebben is volt köldök pcm, és akkor sem múlt el ez a barnulás és ez miatt vettem ki. Begyógyult a seb és elmúlt a barnaság hónapok után

Most újta szúrattam és megint be barnásodott. Nem szeretném kivenni de elfog múlni ez a barnaság?

2021. jún. 2. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nagyon nem akar elmúlni és mégis gyulladás miatt van ott akkor az Ebrimycin gélt tudom még ajánlani az már tuti elmúlasztja kivéve ha ott elszíneződött a bőröd, de lehet magától elmúlik pár napon/héten belül


vagy még amire tudok gondolni, hogy véraláfutás van ott azért barnás (bár elég érdekes lenne) de az is elmúlik egy idő után, tényleg nehéz elképzelni mitől lehet, még ilyen nem igazán volt velem pedig sok-sok piercingem van/volt különböző helyeken

2021. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!