Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki megnézette, kinek mennyi...

Aki megnézette, kinek mennyi volt a koronavírus antigén a vérében kb. fél évvel a fertőzés után?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sejtésem szerint január elején voltam beteg, mert egy hétig volt szaglás és íz vesztésem. 4.98 lett az eredményem május végén
2021. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak ilyen csíkos volt, tök negatív.
2021. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete 60,20 AU/ml lett. 50 AU/ml fölött megadják az oltatlankodási bizonyítványt. Noveber közepén kaphattam el. Nem teszteltem magam, de akkor 4 napig volt egy kis hőemelkedésem, izomfájdalmam és nem éreztem az illatokat. Két hétig önkéntes házi karanténba vágtam magam és az egyik barátom két alkalaommal bevásárolt nekem.

Aki teheti menjen el vérvételre. Megéri. 14.000 forintért megvettem a bérletet, hogy bárhová mehetek a nyáron.

Mondták évekkel ezelött, hogy pár évmúlva a levegőért is fogunk fizetni. Akkor nem hittem el.

2021. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is novemberben voltam beteg enyhe tünetekkel, tegnap voltam vérvételen még nem jött meg az eredmény. Kíváncsi vagyok mennyi lesz ☺
2021. jún. 11. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Felesleges pénzkidobás. Egyszerűbb beadatni.es javasolják.


Attól még hogy átesett valaki tünetmentesen nem biztos hogy védett lesz. Az egész világon kórházi adatokat nézve nagy részt olyanok vannak bent,akik már legalább egyszer átestek rajta.

Minek hősködni, dacolni mint a hülyegyerek?

2021. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!