Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik ellene vannak a COVID-olt...

Akik ellene vannak a COVID-oltásnak, ők mitől félnek?

Figyelt kérdés

A saját szervezetük reakciójától nem félnek, ami túlreagálhatja és hónapokig tartó vagy akár végleges egészségkárosodást okoz nekik, de az oltástól igen, ami 1:100 000 eséllyel talán okoz valamiféle gondot.

Ebédnél a kajáldában a random hús veszélyesebb, mint az oltás.


2021. jún. 10. 08:29
 41/92 A kérdező kommentje:

39



Pár nap alatt lebomló valaminek már hogyan lenne hosszútávú káros hatása?


Egyébként én is utánanéztem, onnan tudom, hogy igen veszélyes lenne rám a COVID, nagy eséllyel poszt-COVID miatt minimum fél év no sport, esetleg a munkára se tudnék koncentrálni.

Főleg az én egészségi állapotommal...



A COVID a legenyhébb esetben is 2 hét táppénzzel egyenlő, az oltás ingyenes. Van a testemben egy időzített bomba vs a full biztonságos oltás.

2021. jún. 10. 17:49
 42/92 anonim ***** válasza:
85%

"Pár nap alatt lebomló valaminek már hogyan lenne hosszútávú káros hatása?"



Időutazó-e vagy? :D



"full biztonságos oltás"



Mesélj még... :)

2021. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
83%

"A COVID a legenyhébb esetben is 2 hét táppénzzel egyenlő".

Hát ez érdekes hazugság, ismerősök közt egyedül én voltam egyedül 2 hét táppénzen, ezzel én tartom a rekordot.

Legtöbben pár nap, max. 1 hét alatt átesnek akkor is ha lebetegedtek, de ennél sokkal többen enyhe tünetekkel (hőemelkedés, orrfolyás) letudják. És ugye rengeteg tünetmentes fertőzött volt.


Munkatársaim között volt akit az oltás ütött ki 1 hét táppénzre, egy meg nem ment táppénzre hanem full betegen dolgozott oltás után, lila fejjel majd meghalt szerencsétlen.


De biztos én élek buborékban.

2021. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező a nanotechnológia és a biokémia elismert professzora. Itt osztja a tudást nekünk, proli oltatlanoknak, köszönjük. xD
2021. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, most propagálni akarod az oltást, vagy kíváncsi vagy arra, amit kérdeztél. Csak mert egy csomóan értelmesen megválaszolták a kérdésed, de te jössz a hülyeségeiddel és meg akarod győzni őket. De hogy kinek lesz igaza, az majd pár év múlva úgyis kiderül. Csak akkor majd ne gyere ide sírni, és ne akarj a mi TB-nkből se kórházi kezelést kapni.
2021. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 A kérdező kommentje:
Már lebomlott bennem mindkettő oltás, hogyan is lenne később mellékhatás? Tényleg: hogyan?
2021. jún. 10. 23:12
 47/92 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező parancsolj. Hosszú de megéri megnézni.


https://www.youtube.com/watch?v=-_NNTVJzqtY

2021. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:

#46: és akiben már levomlott a covid, abban hogy lenne kesőbb bármi mellékhatás, szövődmény?

Na ugye hogy hülyén hangzik.

2021. jún. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
95%
A kérdés, milyen maradandó változásokat okozott a szervezetben amíg nem bomlott le. A másik kérdés, ha kitör egy következő hullám, akik megbetegednek azok közül mennyi ember lesz beoltott. Ezeknek a kérdések megválaszolásához kell idő.
2021. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:

48


Az immunrendszer által okozott gyulladás fennmarad illetve maradandó károkat okoz.



De az oltás nem. Kifejtenétek, szerintetek hogyan és miért?

2021. jún. 11. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!