Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az első korona elleni...

Ha az első korona elleni oltás után nem lett semmi bajom, szinte meg se éreztem, van okom félni a másodiktól?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek majd a másodikra, és kicsit tartok tőle, hogy durvább lesz az elsőnél
2021. jún. 15. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Van okod felni egeszhatralevo eletedben mert meg nem lehet tudni milyen mellekhatasai lesznek majd
2021. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb ismerösnél a második nem volt igazán rosszabb, mint az elsö után.
2021. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha a kínai, akkor biztos nem fogsz érezni semmit a másodiknál sem.
2021. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az elsőnél semmi bajom nem volt, a karom fájt egy picit, a második után kb egy napig fáradtnak éreztem magam és sokat aludtam, gyenge voltam és kicsi lázam is volt.
2021. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet tudni, mert szerintem ha allergiás reakciót nem volt az elsőre akkor nagy valószínűséggel a másodikra se lesz. Más reakciót viszont nem lehet tudni.
2021. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél és a másodiknál is más mellékhatás volt(kínai), anyum pfeizert kapott, az elsőnél nem volt gond, a második viszont teljesen kiütötte
2021. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem elsőnél másodiknal is két napos hőemelkedés, hidegrázás volt.

(Sputnik)

24/N


Párom is sputnikot kapott, elsőnél és másodiknál se érzett semmit :D

Ő enyhén túlsúlyos, férfi :D 28 éves


Egyènenkènt változik ,nem szabad megijedni és az oltás ellenesekre se szabad hallgatni. Ők úgy osztják az észt,hogy nincs tapasztalatuk, és nincs kompetenciájuk.

2021. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az elsőnél kis karfájdalom, a barátomnál meg nulla fájdalom, ellenben egy napos szédülés, hőemelkedés, hányinger.
2021. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Félni nem kell, de legyen otthon lázcsillapító és ne tervezz halaszthatatlan programot az oltás utáni 1-2 napra.
2021. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam másodjára még annyi tünet se volt, mint elsőnél. Ami amúgy se volt vészes. Enyhe fejfájás leginkább, de a régi migréneshez képest semmiség.
2021. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!