Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az EÜ-okat ugye kötelezik az...

Az EÜ-okat ugye kötelezik az oltásra?

Figyelt kérdés

Kérlek, mondjátok hogy tőlük elvárják?

Mert még mindig van olyan aki nem oltatta be magát. És ők rengeteg emberrel érintkeznek.

Mondjátok,hogy őket az orovosok szépen a jó irány felé terelgetik. Vagy ekkora szakadèk van köztük? Nem magyaráznak el dolgokat néha nekik?

Nem szoktak egymással: orovos-ápoló kommunikálni?



2021. jún. 16. 12:16
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Oltás ellenesek kedvenc szava: kísérleti vakcina.

Így ennyiben ki is merül az érvelésük. :D

Akiknek pár hónapja nem adatott meg az,hogy beoltassa magát és már meghalt. Azonnal a hozzátartozóknak is ilyen nagy büszkén vernètek a melleteket?


Komolyan azt hiszitek az oltás nagyobb kockázattal jár mint a vírus fertőzès?

2021. jún. 18. 08:56
 22/46 A kérdező kommentje:

Sok mindent rájönnek most az oltásra. Abból ered az egész, nagyon sza.r az egèszsègeba magyar emebereknek. Minden második embernek magas a vérnyomása.

Így könnyű rákenni.


Amúgy arra lennék kíváncsi,biztos van itt férfi hozzászóló. Akik elutasítják az oltást tegyék amúgy, de(!) A párjuktól/felesègüktől vajon elvárják a fogamzásgátló szedését? Mert rengeteg mellèkhatasa van és sok év után jön ki ( trombózis, libidó csökkenèse, termeketlenseg, hormonhaztatrtas felborulása, elhízás!,hüvely szárazság, hüvely pH felborulása-->ezzel együtt könnyen hüvely fertőzés is kialakulhat. Sok nő nem tudja kikezeltetni amíg szedi a tablettát)

Szóval ezek a férfiak vajon szednèk a nő helyett,ha forgalomba jönne a férfi "fogamzásgátló" tabletta? Vagy a férfiak egszsege fontosabb? Tudom a választ, nem!

2021. jún. 18. 09:01
 23/46 anonim ***** válasza:
0%

Imádom amúgy.


Elkezdődtek az oltások: 1 max 2 hét és az oltottak tömegével kerülnek kórházba és meghalnak. Nem így lett.


Jó de akkor hónapok múlva már biztosan tömegesen halnak majd meg az emberek, 100%, great reset, oltassátok magatokat birkák !!44négy!!!!4!


Hmm. még mindig nincsenek tömeges halálozások az oltottak körében, és csak elenyésző %-ban van súlyos mellékhatás. :D

2021. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire látod a jövőt,elmondhatnád mi lesz 2023-24-25-ben.Nemcsak ezzel kapcsolatosan,bármivel.
2021. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
61%

#23: Elkezdődött az oltás és tömegével kerültek oltottak kórházba. Ezt buktad. Később is inkább az oltottak voltak javarészt bent. Haltak is meg, nem feltétlen az oltás miatt, hanem abban, amit kiváltott a szervezetükből. (maradjunk annyiban, hogy ezeket olyan EÜ dolgozóktól tudom, akik voltak covid osztályon). Attól még, hogy nem verik nagy dobra, nem jelenti azt, hogy ne történt volna meg.


Kérdező:

Én nem várom el a páromtól, hogy szedjen fogamzásgátlót. Kipróbálta 1-2 évig, nem jött be végül, abbahagyta. Nincs ebben semmi, én nem kényszerítettem sem a szedésére, sem a nem szedésére. Az ő teste, ő rendelkezik felette.


Párom beoltatta magát a kártya miatt elsősorban (pfizer), hidegrázása volt pár napig, fájt az oltás helye neki vagy 1.5 hétig rendesen. Azóta eltelt 3 - 4 hét, a menstruációs ciklusát is megborította (nem, nem terhes). Reméljük, hogy a termékenységbe nem zavar/zavart be, mert erről is lehetett már hallani (most az mindegy, hogy mennyire igaz, a valós tények, emberek fogják bizonyítani az igazságtartalmát).


Rendesen meg sem véd egyik sem a vírustól, de még az elhalálozástól sem. Igazából senkinek nem vigasz az, hogy beoltatta magát majd mégiscsak meghalt (vagy a szerette) de a többiek élnek. Ez már egyéni szinten valójában kit érint meg, ha nála nem jött be ez?

2021. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
18%

"Elkezdődött az oltás és tömegével kerültek oltottak kórházba. Ezt buktad. Később is inkább az oltottak voltak javarészt bent. Haltak is meg, nem feltétlen az oltás miatt, hanem abban, amit kiváltott a szervezetükből. (maradjunk annyiban, hogy ezeket olyan EÜ dolgozóktól tudom, akik voltak covid osztályon). Attól még, hogy nem verik nagy dobra, nem jelenti azt, hogy ne történt volna meg."


Persze, és ezt ki mondta neked? A takarító?

Multinál dolgozom, fiataltól idősig minden korosztállyal kapcsolatban vagyok nem 1-2 emberrel, plusz egyéb ismerősök, családtagok. Nagyon nagy %-uk beoltatta magát, és az alap oltási reakciókon kívül senkinek semmi baja nem volt. Nem került kórházba, pláne nem hal meg. Pedig ha elvileg olyan sokan kerültek kórházba és haltak meg, mint ahogy állítod, statisztikai alapon legalább 1-2 embernek az ismerősi és munkatársi körömben történnie kellett volna valaminek.


"Rendesen meg sem véd egyik sem a vírustól, de még az elhalálozástól sem. Igazából senkinek nem vigasz az, hogy beoltatta magát majd mégiscsak meghalt (vagy a szerette) de a többiek élnek. Ez már egyéni szinten valójában kit érint meg, ha nála nem jött be ez?"


Ez meg óriási kamu. Statisztikailag bizonyított T É N Y , hogy az oltott populációban a covid által okozott elhalálozások száma szignifikánsan kisebb, mint a nem oltott populációban. Persze a Bözsi néni, akinek az unokájának a barátjának a haverja ismer egy olyan embert, aki már volt covid osztályon az mást állít. De ha valamilyen hihető bizonyítékkal elő tudsz állni, akkor hajrá.

2021. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
82%

Nem takarító mondta, ápolók elsősorban. Attól, hogy Neked "kapcsolataid" vannak, még azok is adhatnak téves infókat.


Egyébként is ez olyan, hogy pl. az én környezetemben kb mindenki, aki covid-os volt, szinte mindenféle probléma nélkül kiheverte pár nap alatt. Az oltástól hasonló problémáik voltak, pár nap alatt kiheverték azt is, de láz vagy hasonló jelenség majdnem mindenkinél volt. Ez még pár napig oltási reakció.


De az, hogy felborít egy menstruációs ciklust, megemeli a pulzus számot és vérnyomást jelentősen és tartósan (nem pár napig), az megint más.

Nyilván a Te körödben ilyen nem volt, örülj neki. Az én ismeretségi körömben több ilyen is volt, a házi orvosok adtak különféle gyógyszereket rá. Gondolom erre majd megint az lesz a válaszod, hogy hazudnak az ismerőseim, főleg, hogy egynéhányat saját szememmel láttam, hogy mi lett.


Attól, hogy veled és a környezetedben nem fordult elő valami még nem feltétlen kamu. Hiába emeled ki, hogy "tény", attól még nem erősíti meg a szavad. :D


Nekem próbálhatsz bemesélni mindenféle, saját magad által bizonygatott "tényeket" attól még a szavad nem lesz "igazabb", mint az enyém. Pont azért, mert Veled és környezetedben más volt a tapasztalat, mint az enyémben. Mondhatod, hogy de kamu akkor is, én nem a statisztikának meg xy oltáspárti ember szavának hiszek, hanem amit látok és tapasztalok.

2021. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
19%

Nem a saját környezetünket kell nézni, mert az nem reprezentatív.


Még mindig az oltás, amitől nagyságrendekkel kisebb eséllyel lesz valami bajom. Amúgy nekem 0 oltási reakcióm volt, sőt, korábban se volt semmim semmilyen oltás után sem. Influenzaoltások után se.


Megérte.

2021. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
86%

Remek, akkor örülj és légy boldog. :) Én örülök neki, hogy Nálad bevált! De tényleg!

Viszont attól még ha másnak más a véleménye és a tapasztalata nem biztos, hogy kamu és hazudik. Bár ki tudja, lehet mindenki hazudik és az ember nem hogy másnak de már a saját szemének sem hihet. :D

2021. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
32%

Jó, akkor tekintsük másképpen, tételezzük fel, hogy se neked se nekem nincs igaza, eltérő társadalmi közegben vagyunk, másokat tapasztalunk.


Az összes vakcina Phase 3 vizsgálata elérhető a neten, melyeket 30-40 ezer emberen végezték, ami egy ilyen vizsgálatnál óriási számnak tekinthető (általában 5 ezer körül szokott mozogni, nagyon max 10 ezer). Mindegyik engedélyezett vakcinánál tudományosan bizonyított tény, hogy a haláleseteket közel 100%-ban megelőzi az oltatlan csoporthoz képest. Nem himi-humi ápolók meg takarítók mondják, hanem híres, lektorált, óriási múlttal rendelkező orvosi szaklapokban megjelent információk ezek (The New England Journal of Medicine, The Lancet).


Biztos ők is kamuznak, meg megvették őket kilóra, igaz?

2021. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!