Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az EÜ-okat ugye kötelezik az...

Az EÜ-okat ugye kötelezik az oltásra?

Figyelt kérdés

Kérlek, mondjátok hogy tőlük elvárják?

Mert még mindig van olyan aki nem oltatta be magát. És ők rengeteg emberrel érintkeznek.

Mondjátok,hogy őket az orovosok szépen a jó irány felé terelgetik. Vagy ekkora szakadèk van köztük? Nem magyaráznak el dolgokat néha nekik?

Nem szoktak egymással: orovos-ápoló kommunikálni?



2021. jún. 16. 12:16
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

40


Miért gondolod, hogy nincs rá szükséged?

2021. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
96%
Nem gondolom, hanem tudom hogy nincs szükségem rá.
2021. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Lehet egy kérdésem tőled és kérlek válaszolj őszintén.


Te minden évben beadattad magadnak az influenza elleni oltást és a H1N1 (madárinfluenza) elleni oltást is?

Mindkét vírus szintúgy veszélyes s anno szintúgy nem sokan oltatták be magukat ellene. Sőt influnenza ellen se oltakoznak nagyon sokan.

2021. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
33%

Válaszolok én is szívesen. A koronavírus jóval veszélyesebb, mint az influenza, de beadattam a H1N1 ellen és néhányszor szezonális ellen is, utóbbit sokszor engem nevelő, beteg nagyszülők miatt.


Nem tudom, hogy ez miért probléma.

2021. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

44 Nem probléma sőt.


Igazából arra akartam célozni hogy veled ellentétben akik most covid oltás fanatikussá váltak, azok nagyrésze ezek ellen nem adatta be vagy csak egy kis része. Vagy nem minden évben. Holott ezek is veszélyesek mint a covi. Pl. Ebben az évben lesz olyan aki beadatja vagy már beadatta?


Mert állítólag már a H5N1 is terjed.

2021. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
22%

“ Te minden évben beadattad magadnak az influenza elleni oltást és a H1N1 (madárinfluenza) elleni oltást is?”


Jó ideje már alapból tartalmaz a szezonális oltás h1n1 törzset.


Az USA-ban rengeteg államban kötelező a kórházi dolgozóknak felvenni évente az influenza oltást. Köszönik szépen, jól vannak. Évente ki lehet bírni azt a tűszúrást meg egy max fél napos rosszullétet.

2021. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!