Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Második Pfizer oltás után...

Második Pfizer oltás után meddig tartottak a mellékhatások? (Akinek volt)

Figyelt kérdés

Penteken kaptam a masodikat. Masnap szombaton reggeltol olyan izomfajdalmaim voltak mint egy influenzatol, kb. Egesz nap fekudtem. Ma (vasarnap) mar jobb, de neha meg mindig elojon ez az "olmos" faradtsag meg izomfajdalom.

Elsotol semmi bajom nem volt.



2021. jún. 27. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 napig tartott a második után, persze az első nap volt a legrosszabb.
2021. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Tegnap kaptam a másodikat. Semmi. ahogy az elsőnél sem. Sőt, most a karom sem fáj.
2021. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A másodiknál kevésbé fájt a karom, de az elsőnél sem volt vészes. Ennyivel megúsztam.
2021. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Csak az oltást követő nap. Másnapra elmúlt. Az elsőtől nekem sem volt semmi bajom.
2021. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Másfél napig volt enyhe ízületi fájdalom és kicsi fáradtság érzés.
2021. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem sokáig. 2 nap utan már a a korom se fájt. Első nap hőemelkedésem volt.
2021. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
3 napig. Aznap, és az 1.napon fáradékonyabb voltam. A 2.napon az oltott kar oldalán valami elkezdett fájni a hónaljamban. Utánanéztem és ez elvileg normális (1-2 héten belül el kell múlnia). A 4.napra elmúlt ez is
2021. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Pénteken kaptam. Tegnap egész nap kàba voltam, nem bírtam lètezni. Azon kívül semmi. Ma már nincs a fàradsàg sem
2021. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem volt semmilyen oltási mellékhatásom. Lehet azért mert nem oltottam be magam.
2021. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!