Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől jobb az oltás adta...

Mitől jobb az oltás adta immunitás mint a természetes vírussal való találkozás útján megszerzett immunitás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 16:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
17%

Az oltástól sokkal de sokkal kevesebb ember halt meg mint magától a vírustól. A brit variáns pl különösen veszélyes nem olyan mint az alap vírus. Néhányan tényleg le vannak ott ragadva hogy koronától az emberek 99.9 százalékának nem lesz semmi komolyabb baja holott már nagyon nem ez a helyzet. A kórházban szenvedő megannyi covidos miatt kellett csomó embernek más műtéteket elhalasztania...


Ezt a hülye hosszútávú mellékhatások dumát meg hagyjuk már végre...

Egy dolgot mondjatok ami kétszeri alkalom után évekkel később okoz halált vagy bármilyen komoly betegséget!! Ilyen egyszerűen nem létezik. Szerintem ilyen biológiai fegyvert sem tudnának létrehozni nem hogy egy vakcinát...


Lassan az emberiség fele be lesz oltva és biztos vagyok benne hogy jövőre ez a szám akár 5 milliárd körül is lehet. Egyesek komolyan azt gondolják hogy emberek milliárdjai fognak itt haldokolni pár év elteltével? :D

Nevetséges


Február óta be vagyok oltva az Astrával és egyedül az első oltás utáni estén voltam lázas másfél napig azóta sincs semmi egyéb.


Ha pár hónappal később jön egy újabb komoly hullám és szinte csak az oltatlanok dőlnek majd ki jobbra balra kíváncsi leszek a reakciójukra. Bár korábbi kérdésnél néhány ember azt mondta semmi nem venné rá őket az oltásra... Tehát ha egy Covid variáns a biztos halált jelent akkor se LOL.

2021. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Hullàmokba fognak meghalni az emberek. A virustol majd mondjàk,közbe meg csak dolgozik a vakcina. Még csak most kezdődik a jàték.
2021. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
Izraelben baj van az uj mutans miatt es erdekes modon az oltottak betegek nem az oltatlanok ahogy megjosoltak. A szakemberek talalgatnak...
2021. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
8%

"az, hogy a te ismeretségi körödben vannak, akiknek az oltás mellékhatásokkal járt, abból még nem lehet következtetéseket levonni


az én ismeretségi körömben és az ismerőseim ismeretségi köreiben sem volt olyan, hogy valakinek lett volna valami baja az oltástól"


Joforman az osszes ismerosom illetve csaladtag oltott, és mindenki egyben van. Nem hallottam semmilyen komolyabb mellekhatasrol.

2021. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%

#19:


De, voltam ellenanyag szint vizsgálaton és nem estem át rajta, az lett a végeredmény. Igaz, március elején volt 3 napos tüdőgyulladás gyanúm de kifutottam magamból. :D Én nem szoktam felvenni a betegségeket, csak akkor esek ágynak már, ha tényleg nagyon szarul vagyok (39°C láz fölött kezd eljönni az a pont, de igazából kb 5 évente 1x vagyok lázas szerencsére, meg úgy beteg is).

Én a természetes immunitásban hiszek, meg a saját szervezetemben. Úgymond hiába oltakozol, ott is a szervezeted lesz a döntő szereplő, hogy miképp fogja legyőzni a vírust. Azt nem mondom, hogy teljesen hasztalan a coviddal szemben az oltás de nem is ez a megoldás, főleg nem akkor, ha már benne vagy. Ellenben a velejáró mellékhatások kockázata, főleg az ismeretlené, tovább növeli a kételyeket. Szóval kössz, inkább ne oltsanak be ilyen vakcinákkal. Majd ha 100%-osan meg tudja előzni a közepes és súlyos lefolyásokat (és a vírus általi halálos kimenetelt is - sajnos ez is többszörösen megdőlt, oltottak is haltak meg koronában) és nem lesz semmilyen rövid-közép-hosszútávú mellékhatásai. Az oltási reakció (oltás helye, 2-3 napig tartó izomfájdalom) nem lényeges. Egyiket sem tudja egyik covid oltás sem, addig felesleges oltatnom magam.

2021. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy rengeteget elmond az itteni emberekről, hogy azok a totál légbőlkapott válaszok vannak 70% felett amik az oltást szidják, de sokszor semmi alátámasztást nem tartalmaznak.


"2 év múlva jönnek majd a bajok az oltottaknál" 74%


Forrás: Bro, trust me

2021. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem légből kapott hír.
2021. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
92%
26.Szerintem az embereknek csak boven elege lett a megszabott velemenyekbol, a mainstream agymosasbol. Latjak, hogy nem stimmel a sztori es elfordulnak a beetetoiktol, csak maguknak koszonhetik a "tudosok", politikusok, mediumok a bizalomveszteset az embereknek.
2021. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mig a Pfizer vagy a Moderna vakcinaja akar evekre elengedo antitestet biztosit."

Aha... Háziorvosomat januárban oltották Pfizerrel, mint a többi egészségügyist. Májusban csinált egy antigén tesztet, hogy mégis mi van és maga is meglepődött, de már nem volt benne elegendő... Pedig ő nem oltásellenes.

Maradjunk annyiban, hogy teljesen egyénfüggő, hogy kinek milyen az immunrendszere és hogy mennyi ellenanyagot termel.

2021. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!