Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki volt covidos, nem érzi...

Aki volt covidos, nem érzi úgy hogy türelmetlenebb, feszültebb lett? Vagy ismerősöknél, családtagoknál?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 19:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A covid miatt biztos nem. Az agyatlan itézkedesek miatt viszont mindenképp, már jóval mielőtt covidos lettem..
2021. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Voltam covidos. Sokkal jobban idegesít engem is, hogy egy influenzaszerű betegségből ekkora hűhót csaptak, bezártak több, mint 1 évre, s őszre valószínűleg kezdik, ahol abbahagyták. Undorító ez a világ.
2021. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Miota megkaptam a vakcinat.
2021. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Amiót elkezdték ezt a cirkuszt, azóta türelmetlenebb és feszültebb vagyok. Nem azért mert félek tőle, ha elkapom (bár valószínűleg már túl is vagyok rajta), nagyon beteg leszek, esetleg belehalok, akkor úgy jártam, ennek megvan az esélye egy autóbalesetben, egy vesekővel, vagy egy cukorbetegséggel is, sőt még így nagyobb, de az, hogy korlátozzák a szabadságom és diszkriminálnak, mert nem akarok kísérleti patkány lenni, na az nagyon felhúz.
2021. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Igen, feszültebb vagyok, mert miközben nyomják ezt a sz.rt állandóan, addig az elit patkányok szépen lassan kialakítják az egypártrendszert, megszűntetik a magántulajdont. Lásd az ingatlanárakat pl. Viszont a sok hülye szerint ez mind-mind konteó. Aki hülye, haljon meg, szolgáljátok csak ki ezt a rendszert, meg "ótakozzatok". Milyen világban fognak a gyerekeink felnőni? Ja, ez is mindegy, a lényeg, hogy kaptunk "csókot". Lesznek itt nagy lesések.
2021. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!