Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus óta divatos,...

A koronavírus óta divatos, hogy azt mondogatják emberek, hogy bízz a saját testedben/szervezetedben?

Figyelt kérdés
Persze, bízni kell, de orvosi segítség után.
2021. júl. 13. 20:46
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Orvos vagy biológus vagy?

Máshol is írtál már szerintem nekem, tájékozódottnak tűnsz és nem az a felfogású ember, hogy "mindenre gyógyszer" - ez engem igazából elüldöz, bár magánban nem annyira ezt tapasztalom.


Miért az immunrendszert emlegeted? :) Az csak egy része a szervezetnek és elég sok bosszúságot tud okozni amúgy.


Olyan szépen beszéltél a saját testedről, szeretnék én is így az enyémről, csak hát...

2021. júl. 18. 20:54
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Molekularis biologus vagyok. Elnezest, valoszinuleg eszre sem veszem, hogy mindig sikerul valahogy kilyukadnom az immunrendszerre.😊 Azert lehet, mert ez a szakteruletem (doktori) es a hobbim is.


Meg egesz pici koromban lattam egy mesefilmet, mar nem emlekszem a pontos cimere es nem is amolyan modern mesefilm volt, eleg regi lehetett mar akkor is. Talan Ilyen az elet vagy valami hasonlo. Eleg egyszeru volt, de gyerekkent elbuvolt. Arra emlekszem, ahogyan megserul a kisfiu es kozben a verben a leukocitak a vorosversejtekkel beszelgetnek, majd elrohannak, hogy munkajuk van a serules helyen. Lenyugozott es mindig is meg akartam ismerni az immunrendszert molekularis szintig.


Az immunrendszer alapvetoen csodalatos. Normalisan eszre sem veszed, hogy van es ez benne a csodalatos.😊 Sajnalom, hogy te nem igy erzel.

2021. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Egyszer volt... Az élet, azt néztem én is, sőt, újra is néztem. Tudom, hogy relatív régi.


Nincs ismert autoimmun betegségem, vagyis a seborrhea elvileg az, tehát akkor az van.

2021. júl. 18. 21:51
 44/44 anonim ***** válasza:
68%
Én csak az immunrendszeremben, testemben és lelkemben hiszek. Orvos után? Engem úgy 30 éve nem látott orvos. Kórházat belülről csak úgy láttam, hogy mást látogattam meg. Mikor megtudtam, hogy koronás lettem, akkor erősebbé vált ez a bizalom, szinte a tudatommal irányítottam a gyógyulásomat. Éreztem, hogy bennem van a vírus, a zsigereimben éreztem, jelzett. Utána meditáltam sokat, hogy pusztítsa és dobja ki magából a vírust. Nem voltam rosszul, a tesztem volt pozitív, de már a pozitív teszt előtt éreztem, hogy valami bennem van, mert elkezdett bekapcsolni egy belső motor, ami küzd és teszi a dolgát, azaz az immunrendszerem. Pár nap alatt elmúltak a tünetek, amiket éreztem, a pozitív hozzáállás, a meditáció segített működnie a szervezetemnek tökéletesen.
2021. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!