Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a tünetem lehet az oltás...

Ez a tünetem lehet az oltás miatt?

Figyelt kérdés

Hétfőn kaptam meg az első pfizer oltásom ,aznap a karom fájt , másnap 40fokos láz ,kikellni nembírtam az ágyból -ez biztos az oltás miatt van .

1napig semmi bajom nem volt ,majd elkezdett fájni a torkom hogy nyelni sem bírtam ,mostmár jobb ,de az orrom teljesen elvan dugulva minden pervben fújnom kell már sebes .

Ez a torofájós, orrdugulásos lehet az oltás miatt ,már 5 np eltelt azóta ..

Köszi aki válaszol Szép estét



2021. júl. 23. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Lehet hogy kicsit legyengült az immunrendszered az oltás után és elkaptál valami mást.


Nekem pfizer után 2 napig volt csak lázam utána jól voltam és senki ismerőseim közül nem tapasztalt ilyet mint te, szóval szerintem valami vírus, esetleg elmehetnél az orvoshoz. 🤷‍♂️

2021. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak szimplán megfáztál...
2021. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eleve folynak vizsgalataim , ettől eltekintve , hisz aztmondták lehet baj van a csontvelőmmel . Amiatt gyengülhetett az immunrendszerem? Illetve a háziorvosom most szabadságon van ,nem szeretném ezekkel fárasztani őt .

Valami házi praktika erre a nagyon bedugult orra ? Egyépként köszi a gyors választ , ment a zöld kéz !

2021. júl. 23. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Orrspray? Rhinatiolt ajánlom.
2021. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Csontvelőprobléma magyarázza ezeket a tüneteket, de addig amíg nincs konkrét diagnózis, én biztos nem engedtem volna az oltást.
2021. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én azt hiszem, de nem tudom, hogy igyál gyömbéres teát, ha van lehetőséged, meg még, hogy vannak ezek az eukaliptuszos kenőcsök rákened a mellkasodra, és máris tudsz tőle lélegezni. Ebből többféle ilyen krém is van, ugyanolyan zsíros, ugyanolyan jó illatú, ugyanolyan jól működik mind a kettő; a gyömbérteát pedig megfázás-szerű tünetekre olvastam.
2021. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hanem biztos. Sokan számolnak be ilyenről az oltás után.
2021. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Ne haragudj de ha a gyanú felmerült hogy gond van a csontvelőddel akkor hogy van ennyi eszed hogy beoltatod magad?Tényleg nem bántásból írom de még ilyet....Miért nem vártok?Miért siet mindenki ennyire betegesen?Komolyan nem értem,magyarázd el légyszives.Utána meg jönnek sorba a problémák és idegeskedtek hogy most akkor mi van....

Méginkább nem értem főképp hogy fellettek oldva a korlátozások🤷‍♂️

Mire eljönne az ősz már lehet túl lennél a kivizsgálásokon és ezt követően ha annyira kell az oltás akkor felvehető mert megvár hidd el nekem.

Van bőven,ezen nem kell aggódni

Jobbulást!

2021. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
62%
Mradjunk annyiban, hogy a védőoltásokra természetes reakció az, ha az immunrendszer nekiáll dolgozni. És ilyenkor nagyobb az esélye, hogy egy más esetben teljesen ártalmatlan fertőzésnek is tünetei lesznek...
2021. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Más is lehet, több ismerősöm panaszkodik náthára mostanában. Légkondiból pl. elég könnyen össze lehet szedni ilyeneket nyáron.
2021. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!