Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphatok valamit a napok...

Elkaphatok valamit a napok óta köhögő szomszédaimtól?

Figyelt kérdés
3 napja hallgatom, hogy a szomszéd család összes tagja durván köhög. Egész délután kint vannak az udvaron, és ha én is kimegyek, vagy kiülök a teraszra, pár méterre tőlem fuldoklik a négytagú család. Nincsenek karanténban, mert csak délután jönnek haza, de nagyon durván köhögnek. Mekkora eséllyel kaphatom el tőlük a nyavalyájukat?

2021. aug. 6. 19:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"én is járok dolgozni"

És munkaköri kötelességed délután kiülni a teraszra, amikor ott köhögnek kórusban? :D

2021. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kicsi az esélye, de nem itt kéne a laikusoktól választ várni. Szakembert kérdezz meg vagy pl az orvosod hívd fel.
2021. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

"az orvosod hívd fel"

Állati jó lenne, ha ilyen hülyeségekkel nem tartanák fel a háziorvost, így is alig lehet őket elérni, ha valamiért tényleg szükség van rájuk!

2021. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van. Hívd ki a rendőrséget és zárasd be őket a pincéjükbe. Micsoda felelőtlenség már, hogy a saját kertjében köhög valaki. Az ilyen felelőtlen emberek miatt fogunk mind meghalni. Remélem maszkot azért hordanak otthon, lagalább FFP7-est.
2021. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

13


Menj be rendelési időben. Túl egyszerű, mi? 🤣

2021. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#15 akkor nem terheli le f**ágokkal?
2021. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Akarmivel bemehet. Faj a haja. Stresszes. Reg volt vérvétele..Es mellesleg megkerdezi.

Nalunk a háziorvos évente egy vérvételt mindig ajánl. Akkor is be kell menni hozzá, és "leterhelni " pedig nem ő veszi le.

De azért ajánlottam a telefont, az lényegesen gyorsabb. Kb ket perc, ha meg nyugtatgatja is kicsit.

Nalunk időpont van egyébként. Általában 1-2 ember van a váróban, es nem is mind jön el. Van hogy kijon a dokino kint beszélget. Biztosan nem esik nehezére két plusz mondat..

2021. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Általában 1-2 ember van a váróban, es nem is mind jön el. Van hogy kijon a dokino kint beszélget."

Legtöbb helyen nem ilyen jó a helyzet es arra is órák mennek el, hogy a telefont felvegyék, pont azert, mert mindig sokan vannak a váróban is.

2021. aug. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát, ez igaz. Én is tapasztalom. Több rendelő van az épületben. Azon az emeleten ahová én tartozom, ha jól emlékszem 3 vagy 4. A legtöbb helyen nincsenek sokan, de van ahol le se lehet ülni. Gondolom nem jól szervezi meg, vagy nincs időpont. Persze itt is volt már olyan, mikor sokan voltunk pl influenza szezonban.

Es volt olyan orvosom is régebben, akinél mindig rengetegen voltak és mindig sokat kellett várni. Ő a "beszélgetős " kb fel óra/ember. Szerintem orvosa válogatja. Legalábbis városokban. Vidéken nyílván más a helyzet, ott gondolom egy-két orvos rendel csak, attól fuggoen hány fő tartozik oda.

Na, mindegy. Nem ez a lényeg.

Egy telefont megér foleg ha felveszik.😊

2021. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Neki lehet, hogy megéri, de senki másnak nem éri meg, úgyhogy ne hívja fel ilyen ökörséggel. Ez speciel pont olyan probléma, amire itt, a gyk-n is talál megoldást.
2021. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!