Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltattad magad? Miért?

Beoltattad magad? Miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
78 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert ki akarom probalni, milyen 5gre ktivalodni
2021. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem oltatok.
2021. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Igen, mert minden a vedettsegi szrsaghoz van vagy lesz kötve.

Lehet ezellen üvölteni a kutyát nem érdekli.

Egyebkent Pfizerrel, ha már muszáj akkor nem egy keleti vakcinával oltakozok... ugy tunik jol is tettem mert a kinai leginkabb desztillalt viz ugy nez ki.

2021. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Én már tavaly megmondtam, hogyha lesz vakcina, akkor az úgy lesz mégis kötelrző, hogy nem lesz kötelező. Egyszerűen egy csomó helyről, szolgálatásról offolnak, vagy kesznek fizetősek. Aztán így is lett.


Amúgy nem vagyok oltásellenes, meg Pfizerral oltva vagyok, de igazából nem is ez a lényeg, mert az oltatsz-nem oltatdz gumicsontok. A fő probléma ott van, hogy mi a vírus eredete (már sokan kimondják h mesterséges), meghogy a valós járvány lrple alatt milyen jogkorlátozásokat vezetne be, a világon.

Valami készül.

2021. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem oltattam be magam, minek ha egészséges vagyok.. Az oltott is megfertőzheti a másikat is.


Politikai háttér az egész..


Meg ki akarják üriteni a vakcinákat a raktárból..

2021. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Én már rendelkezem a 3. oltással is. Hogy miért? Egyrész mert jó érzéssel tölt el a gondolat, hogyha elkapom, akkor csak kismértékben lehetek beteg. Másrészről covidosokkal is dolgozom. Harmadrészt társadalmi felelősség is van. stb. Azon eü-sök, akik oltás ellenesek, azoknak távozniuk kell.
2021. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

"Nem oltattam be magam, minek ha egészséges vagyok"


Testileg biztosan, agyilag már más kérdés. Az oltások célja a megelőzés, te észlény, nem betegeknek adják.

2021. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Oh láttom lepontoztatok de sebaj. Csak szólok az állami eü-ben oltás nélkül senkit nem fogadnak!
2021. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
36%
Igen, most kaptam meg és édesanyám is az első oltást! Azért, mert márciusban mindketten átestünk a betegségen, rajtam 2 hét alatt átmenet, anya nem volt ilyen szerencsés, kórház, kétoldalú tüdőgyulladás, 50%-os volt a tüdeje, oxigént kapott! Felépült szerencsére, viszont azóta visszamaradt szédülés, hasmenés, sajnos nagyon lassan javul! A neurológián azt mondták, hogy mindenképp vegye fel az oltást mert ha még egyszer megbetegszik, nem biztos, hogy életben marad! (68 éves) Én pedig azért vettem fel az oltást, mert itt maradtam betegen egy kiskorú gyerekkel, segítség nélkül, akit 39 fokos lázzal, fulladva, hátfájással alig tudtam ellátni, még egyszer ezeket nem szeretném átélni, főleg hogy a gyermekem is beteg lett!
2021. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

Be.


Apa még az első hullámban átesett rajta, ő, aki kb 10 éve náthás sem volt, most az ágyból alig bírt felkelni, folyamatosan hányingere volt, láz és alig kapott levegőt. Miről beszélünk, és én nem is vagyok egészséges.

2021. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!