Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen átverés a COVID 19?

Milyen átverés a COVID 19?

Figyelt kérdés

Sokan írják mondják megkérdezik hogy mikor vesszük már észre hogy ez egy átverés.


Az elején amikor naponta nem szóltak másról a hírek én is gondoltam arra hogy ez egy scam. Ok.


De mi a célja? Mi értelme? Mit is lehet elérni vele?


Abból is gondoltam rá, hogy átverés, hogy sok intézkedés nem feltétlenül Magyarországon, teljesen szemben áll a józan ésszel azok alapján amit a vírusról mondtak. Nem volt következetesség.


Oltás:

Oké tegyük fel hogy ez egy átverés hogy mindenkit ezerrel be akarnak oltani.

A kérdés ugyanaz mi a p****t érnek el vele?


Sokan azt mondják hogy az oltás megöl minket. Valaki meg azt mondja hogy a gyógyszergyártók a profitra mennek... És a jövőbeli gyógyszereket talán a halottaknak fogják eladni?? Egyetlen eszement gyógyszergyártó sem lenne amelyik megöli a potenciális ügyfeleit...


Vagy majd úgy megbetegszünk hogy fogjuk venni a mindenféle további gyógyszereket? Miből ha olyan betegek leszünk hogy munkaképtelenek leszünk????


Tegyük fel hogy ez egy átverés. Hol van a következetesség mi a célja? hova akarnak eljutni vele? Ki? Kicsodák?


2021. aug. 7. 20:48
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Totális kontroll: kb globális kommunizmus.


Az pedig még SOHA NEM MŰKÖDÖTT.

2021. aug. 8. 16:11
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha most azt mondod h elmész ebből az országból,mert eleged van a kovid hisztiből,akkor hova mennél?


Globálisan teszt,védettségi igazolvány,oltási diszkrimináció van.


Ilyen még soha nem volt a történelemben h magán a bolygón nem tudsz hova menekülni ezelől.


A másként gondolkodókat egyszerűen megfoszthatják a megélhetésüktől az oltás kötelezővé tételével,a médiából ömlik h aki nem oltatja be magát az iskolázatlan ,buta,bűnös...

Ezen a héten rendre jönnek fel olyan "cikkek" h a halálos ágyán "megtért" az oltástagadó stb.

Tiszta 1984...

2021. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az oltás olyan mint egy biztosítás. Az a zenék, amit akkor már nem vehetsz meg, amikor szükséged lenne rá.


Amúgy.... Az összeesküvés elmélet hívőkkel az a probléma, hogy észnélkül veszik be, hogy lapos a Föld, nem volt holocaust, nem volt Holdra szállás... Sőt, nincs is Hold... Az 5G miatt for az agyvíz.


Pedig a Holdra szállás 400ezer alkalmazott és vállalkozó közös munkája volt, erre jött EGY fazon s milliókkal hitette el, hogy nem volt Holdraszállás. (Ez az igazi POWER, egyedül elhitetni milliókkal azt, amit 400000 másik mondja, hogy nem igaz, persze a fószer többet keresett vele, mint amikor még ő maga is a rakéták ügyén drogozott)

2021. aug. 8. 16:43
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

A vírus a tökéletes fegyver mivel ellenőrizhetetlenek a hivatalos számok.

Ha én döntéshozó most pl.azt mondom h te fertőzött vagy sehogy sem tudod bizonyítani h hazudok,de ha én azt mondom az akkor hivatalos.


Mellesleg a legnagyobb aljasság az egészben h ezeket a korlátozásokat mostmár igazolni sem kell.

Akár azt is megtehetik h "megelőzésképp" lezárnak mindent és bevezethetik a kijárási tilalmat.

Akkor hiába mondják az emberek h dehát nincs is beteg !akkor azzal magyarázzák h megelőztük azzal h mindenkit bezártunk a négy fal közé.

Mondom ez a tökéletes fegyver az emberi szabadság ellen.


A legrémisztőbb h elég volt egy kéthetes médiakampány és az emberek nagyrésze önként pusztította el azokat a jogait amikért évezredekig harcoltak az elődeink.

Ki gondolta volna 2019-ben h így élünk majd másfél év múlva?

2021. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
0%

#14

Na bedurrant a kamumenés. 😂

Összeesküvés 2.0

2021. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 krwkco ***** válasza:
18%

#10 Lidlipú

"A célja a totális kontroll az emberek felett."


Nevetséges. Hiába van cél, ha a megvalósítás lehetetlen.

Hogyan magyarázod, hogy egyetlen ország sincs, ahol a kormány gazdasági és politikai hasznot kovácsol abból, hogy a többiek egy nemlétező vírussal harcolnak?

Nincs olyan ország, amelyik

- nem hoz egyetlen korlátozó intézkedést sem a járvány terjedése ellen, még ajánlás szintjén sem

- korlátozás nélkül fogadja az összes turistát, aki az országába akar jönni

- nem vásárol egyetlen COVID elleni oltást sem

- nem ápol egyetlen COVID beteget sem a kórházaiban.

Hiába tűzné ki sok ország azt a nevetséges célt, "bezárja az állampolgárait mint az állatokat", ha ez hazugságon alapulna, mindig lenne jónéhány ország, amelyik nem állna benne ebbe a sorba.

2021. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak azért zártak be, hogy szakadjon le mindenki a benzin/dízel kocsijáról, mert ugye sokan a fél kilométeres utat is csak ilyennel tudják elképzelni.



Ja, én egyetlen napra sem lettem bezárva.

2021. aug. 8. 17:04
 18/54 A kérdező kommentje:

16.

És olyan ország is lenne, ahol tüntetés lenne a szabadságért, a kormány meg lőne a tömegbe, mint Szíriában 2011-ben. Egy lövés sorozattal kezdődött, azóta sincs vége.

2021. aug. 8. 17:16
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Na megint az értetlenkedés...

Nem mondtam h nincs vírus,de igenis egyértelmű h az intézkedések olyan nagyságrendűek és olyan szinten szólnak bele kivétel nélkül mindenki életébe ami arányaiban elképesztő.


"Hiába tűzné ki sok ország azt a nevetséges célt, "bezárja az állampolgárait mint az állatokat", ha ez hazugságon alapulna, mindig lenne jónéhány ország, amelyik nem állna benne ebbe a sorba."


Konkrétan ez a télen mindenhol megvalósult.Munkán és élelmiszer vásárláson kívül senki sem mehetett nagyjából szabadon sehová(még temetésre se).külföldön dettó...


Most pont ugyanaz a forgatókönyv mint tavaly,kiengedik az embereket kapirgálni nyáron,jövő héttől fokozatosan jönnek majd az "aggasztó" esetszámok/mutánsok,szeptember októbentől mindenki bezárva az ólba(oltás-zsarolás),aztán májusig kuss mindenkinek.


Ez nem összeesküvés ,kapóra jött ez a járvány és mivel kiderült h az embereken minden ellenállás nélkül bármit keresztül lehet verni vérszemet kaptak a kormányok.Ha tud mondjon már még egy hasonló indokot valaki amivel békeidőben ilyen szinten sakkban lehet tartani a lakosságot...


Egy láthatatlan fenyegetéssel vagyunk terrorizálva aminek a súlyosságát a saját érdekeik szerint változtatják.


"Hogyan magyarázod, hogy egyetlen ország sincs, ahol a kormány gazdasági és politikai hasznot kovácsol abból, hogy a többiek egy nemlétező vírussal harcolnak?"


Erre meg azt tudom csak válaszolni h nem tudom melyik országban élsz mert itt igenis a politika használja ki ezt az egész helyzetet...

2021. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 krwkco ***** válasza:
42%

#18

"És olyan ország is lenne, ahol tüntetés lenne a szabadságért, a kormány meg lőne a tömegbe, mint Szíriában 2011-ben."

És ennek mi köze ahhoz, amit én írtam? Mit akarsz ezzel mondani?

2021. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!