Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen átverés a COVID 19?

Milyen átverés a COVID 19?

Figyelt kérdés

Sokan írják mondják megkérdezik hogy mikor vesszük már észre hogy ez egy átverés.


Az elején amikor naponta nem szóltak másról a hírek én is gondoltam arra hogy ez egy scam. Ok.


De mi a célja? Mi értelme? Mit is lehet elérni vele?


Abból is gondoltam rá, hogy átverés, hogy sok intézkedés nem feltétlenül Magyarországon, teljesen szemben áll a józan ésszel azok alapján amit a vírusról mondtak. Nem volt következetesség.


Oltás:

Oké tegyük fel hogy ez egy átverés hogy mindenkit ezerrel be akarnak oltani.

A kérdés ugyanaz mi a p****t érnek el vele?


Sokan azt mondják hogy az oltás megöl minket. Valaki meg azt mondja hogy a gyógyszergyártók a profitra mennek... És a jövőbeli gyógyszereket talán a halottaknak fogják eladni?? Egyetlen eszement gyógyszergyártó sem lenne amelyik megöli a potenciális ügyfeleit...


Vagy majd úgy megbetegszünk hogy fogjuk venni a mindenféle további gyógyszereket? Miből ha olyan betegek leszünk hogy munkaképtelenek leszünk????


Tegyük fel hogy ez egy átverés. Hol van a következetesség mi a célja? hova akarnak eljutni vele? Ki? Kicsodák?


2021. aug. 7. 20:48
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Csakhogy már a variánsok előtt is sarokban mondták az hogy átverés, műbalhé, stb.
2021. aug. 9. 16:36
 42/54 anonim ***** válasza:

#41

Hát ez az..

Meg azt mondják hogy akik koronavírusba haltak bele, azok nem abba haltak bele.

De bakker több mint 4 millió ember a semmibe? Hát hogy?. .😂

2021. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

[link]


Olaszországban Giuseppe De Donno kifejlesztett egy módszert, ami elég hatékonynak bizonyul a Covid ellen. Sajnos nem rég "öngyilkos" lett, pont mielőtt magánklínikát nyitott volna, hogy ott folytassa a kutatást.

2021. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 krwkco ***** válasza:

#43

"kifejlesztett egy módszert"

Hogy gyógyult betegek plazmáját COVID betegeknek adják. És a plazmában levő antitestek segítik a gyógyulást. Ez annyira "világszenzáció", hogy még nálunk is használják.

2021. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Lehet rossz a fogalmazás, nem az volt a lényeg, hanem egy covid fighter hirtelen öngyilok lett. Eltették láb alól. Orbán is ezt a szekeret tolja.
2021. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 krwkco ***** válasza:

#45

"egy covid fighter"

Idézet a cikk fordításából:

"hogy végül lemondjon a városi kórházról, hogy a külterületi városban a családorvoslásnak szentelje magát."

Amikor meghalt, körzeti orvos volt. Azért "tették el láb alól" a háttérhatalmak, mert attól féltek, hogy ebből a pozícióból majd meggyógyítja a világot? Egy olyan módszerrel ami közismert és működik, bár megvannak a korlátai?

2021. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Ha jól forditottam, az is benne van, hogy senki nem látta az öngyilkosság jeleit, nem számítottak erre a kollégák. Mindkét fél azt lát bele, amit. Szerintem megölték.
2021. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Mostanában több olyan cikk is elém került, amiben a tudósok a Föld jövőjéről beszélnek, hogy kritikus állapotban van már a bolygónk állapota, és ha minden így folytatódik, akkor az emberiségnek előreláthatólag nincs sok jövője. Nem bír el ennyi embert a Föld. Én el tudom képzelni, hogy ez is egy cél a coviddal és az oltásokkal, hogy szépen fokozatosan rikítsák az emberiséget. Hiszen egyre inkább bebizonyosodik, hogy az egyes vakcinákkal beoltottak veszélyben vannak. Egyre több szakértőnek sikerül is ezt a tényt alátámasztani.
2021. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Veszélyben vannak az egyes oltásokkal beoltottak?


Érdekes, amikor 300,000 beoltottból egynek van gondja vele.

2021. aug. 10. 23:43
 50/54 A kérdező kommentje:

48, tudod mit vonna maga után, ha kiderülne, hogy ez egy népirtási próbálkozás???


Amúgy nincs értelme.


ha a vakcinák miatt majd évek múlva elkezdenek hullani az emberek mint a legyek, akkor miért pont ott oltanak ezerrel ahol csökken, vagy stagnál a népesség, netán ahogy emelkedik, és miért nem ott, pl Afrikában, ahol tucatnyi gyerekek születik pedig állítólag mindenki éhezik. (Nyilván nem az egész Afrikáról beszélek, mivel ott is van rendes civilizáció, infrastruktúra stb, ellentétben az általános Afrika képpel, hogy az ott csak dzsungel, szavanna meg sivatag)

2021. aug. 11. 07:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!