Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen átverés a COVID 19?

Milyen átverés a COVID 19?

Figyelt kérdés

Sokan írják mondják megkérdezik hogy mikor vesszük már észre hogy ez egy átverés.


Az elején amikor naponta nem szóltak másról a hírek én is gondoltam arra hogy ez egy scam. Ok.


De mi a célja? Mi értelme? Mit is lehet elérni vele?


Abból is gondoltam rá, hogy átverés, hogy sok intézkedés nem feltétlenül Magyarországon, teljesen szemben áll a józan ésszel azok alapján amit a vírusról mondtak. Nem volt következetesség.


Oltás:

Oké tegyük fel hogy ez egy átverés hogy mindenkit ezerrel be akarnak oltani.

A kérdés ugyanaz mi a p****t érnek el vele?


Sokan azt mondják hogy az oltás megöl minket. Valaki meg azt mondja hogy a gyógyszergyártók a profitra mennek... És a jövőbeli gyógyszereket talán a halottaknak fogják eladni?? Egyetlen eszement gyógyszergyártó sem lenne amelyik megöli a potenciális ügyfeleit...


Vagy majd úgy megbetegszünk hogy fogjuk venni a mindenféle további gyógyszereket? Miből ha olyan betegek leszünk hogy munkaképtelenek leszünk????


Tegyük fel hogy ez egy átverés. Hol van a következetesség mi a célja? hova akarnak eljutni vele? Ki? Kicsodák?


2021. aug. 7. 20:48
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

"Érdekes, amikor 300,000 beoltottból egynek van gondja vele."


Még..most még igen, később még majd meglátjuk.


"miért pont ott oltanak ezerrel ahol csökken, vagy stagnál a népesség, netán ahogy emelkedik, és miért nem ott, pl Afrikában, ahol tucatnyi gyerekek születik pedig állítólag mindenki éhezik"


Mert nem a szegény emberek "drágák" a Földnek. Mi sokkal nagyobb fogyasztók vagyunk, mint azok a szerencsétlen sorsú emberek. Mondok példákat: megvesszük a sok kütyüt, egy-két évenként új telefon, mindenki saját autót használ, rengeteg háztartási gép, amik persze folyamatosan cserélődnek, a sok fűtőanyag, amit felhasználunk..micsoda sok nyersanyag kell ezekhez, és mi rengeteg veszélyes hulladék.

2021. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

Végig szoktatok gondolni ezt a sok baromságot?


Egy népirtás lenne, annak volna egyszerűbb módja, az összeesküvés elméletes haverjai tok már kitalálták, hogy chemtrail... Abban az esetben nincsen szükség rávenni embereket hogy menjenek el olttatni

2021. aug. 11. 14:33
 53/54 A kérdező kommentje:

Szóval tisztában vagytok-e azzal a csekélységgel, hogyha ez egy népirtási kísérlet és kiderül aanak valószínűleg súlyosabb következménye lesz/lenne mint a második világháború után a nürnbergi per?


Arra is kíváncsi vagyok hogyha az olyan országokban ahol be oldanak 80% ot, és majd ebből 70% feldobja a talpát a következő években, akkor hol lesz a kapacitás aki takarítja a hullákat...

2021. aug. 11. 15:07
 54/54 A kérdező kommentje:

"Bármikor bármit,bárkit a négy fal közé lehet zárni,ellehetetleníteni,nem mehetsz oda ahova akarsz,"


Egyetlen olyan nap nem volt, hogy ne mehettem volna ki otthonról. Hivatalosan az volt hogy naponta egyszer vehetek ki például bevásárolni például sportolni például biciklizni de nem volt korlátozva hogy mennyi időre az az egy és különben sem ellenőrizte senki.


Tehát soha nem voltam bezárva a négy fal közé.

2021. aug. 26. 09:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!