Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek újra vissza fog...

Szerintetek újra vissza fog térni a kötelező maszk ősztől?

Figyelt kérdés
Most ősztől vajon újra kell majd hordani a maszkot meg lesznek ismét szigorítások? Vagy úgy mikortól lehet vagy nem lesz? mit gondoltok?

2021. aug. 26. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Jön a 4. hullám. A vírus terjedését maszk használattal lehet csökkenteni. Szerintem ismét kötelező lesz a maszk.
2021. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tetovált:) válasza:
43%
Tuti! Ezt már hallottam az egyik dokitól. Szemptemer 23.
2021. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen, novembertől pedig újabb 7 hónap bezárás. Én nem hiszek nekik, hogy nem akarnak olyan durva korlátozásokat mint amik voltak.
2021. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Jaj hagyjuk már. A gyakorin Szept. 1. - Okt. 31. között már minden létező dátumot mondtak már, hogy akkor "tuti, de tényleg 1000%" hogy korlátozások, homeoffice, kijárási stb lesz.


Nem, nem lesz.


A kormányzati kommunikáció elég világos mostanság:


-Van oltás, bárki bármit megkaphat napokon belül

-Mindenki felelős önmagáért

-A korlátozások nem védik meg a nem beoltottakat


Nyilván a Fidesz populista pártként azt csinálja, amire a legtöbb szavazatot kapja, és nem azt, amit logikus lenne, tetszik-e vagy sem.


A közvélemény/közhangulat jelenleg az, hogy ne legyen semmiféle korlátozás, minden menjen a megszokott rendben, még ha sok halott is lesz. A kormány azzal számol, hogy a felnőtt lakosság körében 70%-os átoltottság elég ahhoz, hogy ne legyen nagyon sok (napi 100-200-300) halott. A közvélemény letojja, ha van napi 10-20-50 halál, ha minden úgy megy mint régen.


Nem vagyok kormánypárti, de kivételesen egyetértek ezekkel az intézkedésekkel. Semmi értelme korlátozni az embereket, ha van már jó megelőzési módszer, és mindenki dönthet róla, hogy felveszi-e vagy sem.

Az egészen max. akkor történik valamilyen drasztikus változás, ha:

-Extrém magas lesz a napi halálozás (3-4-500/nap)

-A fiatalabb (18 alattiak) is nagy számmal kerülnek kórházba.

2021. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Kormányzati kommunikáció😂😂😂 Ês te hiszel nekik? Tavaly is azt mondták , az orszàgnak működnie kell, aztán novemberben mégis zártak 7 hónapra. Naiv vagy.
2021. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

“ Kormányzati kommunikáció😂😂😂 Ês te hiszel nekik? Tavaly is azt mondták , az orszàgnak működnie kell, aztán novemberben mégis zártak 7 hónapra. Naiv vagy.”


Mert napi 200 halottnál változott a közvélemény, és akkor mindenki zárt volna/elfogadta a zárást. Ilyen átoltottság mellett ez már nem valószínű, hogy elő fog fordulni.


2 hónap múlva meglátjuk ki a naív ;)

2021. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Azt még senki nem tudja ér e valamit az oltás. Csak találgatnak és ígérgetnek felelőtlenül.
2021. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen visszatér, és jól is van ez így, de utcán már ne kelljen hordani!! Felesleges kib@szás már. Meg hogy duplán kell hordani....
2021. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Csaknem. Faszse akar fulldokolni megint fel evet a sok hipohonder miatt.
2021. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!