Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az oltásod véd,akkor nekem...

Ha az oltásod véd,akkor nekem minek? Ha az oltásod nem véd,akkor nekem minek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 01:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
73%

Diplomás vagyok, oltatlan, és eddig 3 hullámot éltem túl teljesen egészségesen és tünetmentesen. Mellettem se lett beteg senki.


A félelem, a pánik, az agymosottság sokkal több áldozatot szed, mint egy influenzaszerű tüneteket produkáló vírus.


Eddig is meg voltam oltás nélkül, ezután is meg leszek.

Mindenki csak a saját testi és lelki egészségéért a felelős.

2021. szept. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim ***** válasza:
31%
Diplomás vagyok, oltott. Rengeteg családtagom halt vagy nyomorodott meg a covidban, de az oltástól senkinek sem lett semmi baja. Legborzasztóbb volt végignézni hogy egy életerős sportoló 32 éves rokon szép lassan megfullad, mert neki nem kellett az oltás. Körülötte egyetlen oltott rokon sem kapta el.
2021. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 anonim ***** válasza:
72%

#12

Keresztanyukám 69 éves férfi szomszédjának két Pfizer oltás után leállt mind a két veséje. Jó párszor dialízisre kellett járnia. Volt, hogy újra is kellett éleszteni. Ez volt május végén, júniusban. Azóta gyógyulgat.


Van, akinek semmilyen tünetet nem okoz az oltás, van, aki még majdnem meghal tőle.

2023 januárjáig kísérleti fázisban van az oltás. Köszi, de nem vagyok kísérleti nyuszi.

2021. szept. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 anonim ***** válasza:
70%
9: te gyökér, még mindig ezt a diplomás/nem diplomás szöveget nyomod? A dipolma nem jár intelligenciával...
2021. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 anonim ***** válasza:
22%

#13

És honnan tudod, hogy az oltás miatt volt? Azért 69 évesen már bármikor bármilyen betegsége lehet az embereknek, nem kell az oltásra fogni. Tudod bizonyítani, hogy összefüggés áll a veseleállás és az oltás között? Ha nem, akkor ne terjessz légbőlkapott hülyeségeket. Ha sok embernek állna le a veséje az oltás után, akkor biztosan amiatt lenne, de én most hallok ilyenről először, pedig magam is ismerek legalább 50 embert, aki Pfizert kapott.

2021. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/115 anonim ***** válasza:
69%

#15

Jaj, hogy te mennyire naiv vagy. Előtte semmi baja nem volt, utána lett a probléma.


Keresztanyukám 23 éves női másik szomszédja is folyamatosan betegeskedik, amióta megkapta az oltást. Előtte egészséges volt.

2021. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/115 anonim ***** válasza:
28%

#16

Nem naiv vagyok, csak nem állítok olyan dolgokat, amiket nem tudok bizonyítani. Oltás után bárkinek bármi baja van, azt arra fogja. Mintha alapból nem léteztek volna az oltás előtt is betegségek...

2021. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 anonim ***** válasza:
79%

#17

Nemcsak azt kell elhinni, amit a tv-ben hallasz. Saját, BIZONYÍTOTT példát írtam le. A te felelősséged, hogy elhiszed, vagy sem. Felőlem élj a sötétségben és nem kell arról tudomást se venni, hogy mindenkinek a szervezete más, másképpen reagálnak az egyes szervezetek az oltásra. Ennyire ostoba ne legyél, hogy azt hiszed, hogy mindenki egyforma.

2021. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 anonim ***** válasza:
18%

#18

Aha, tehát mostantól bárki stroke-ot kap, vagy infarktust, vagy leáll a veséje, vagy meghal, az csakis az oltástól lehet. Természetes halál már nem létezik és mindenki kicsattan az egészségtől, orvosok is csak az oltás óta léteznek, mert előtte senki nem volt soha beteg.


És akkor az én fejemben van sötétség..😂De mondom, ha tudományosan levezeted nekem, hogy hogyan okozott a bácsinál az oltás veseleállást, akkor elhiszem neked. De mivel nyilvánvalóan nem vagy orvos és fogalmad nincs semmiről, így miért kéne neked hinni?

2021. szept. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 anonim ***** válasza:
61%
9. A diplomásoknak fingjuk sincs a való életről, ők a leginkább agymosottak..
2021. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!