Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért oltásellenes/vírusgadó...

Miért oltásellenes/vírusgadó hülyéznek le mindenkit az oltást erőltetők?Miért jó ez nekik?Ők mennyivel tudnak többet a jenlenlegi kísérleti szerekről??

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 12:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább azt tapasztalom, hogy aki beoltatja magát, az utána le is szarja a témát. Aki nem oltakozik, az meg folyton magyarázkodni próbál meg okoskodni, hogy miért nem. Itt is a legtöbb kérdés ilyenektől jön, nem oltottaktól.
2021. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
34%
Mennyivel tudnak többet? Hát, az biztos, hogy személyesen megtapasztalták a "kísérleti szereket", és semmi bajuk nem lett. Nem csak öt ismerősük van, akit gyíkká változtatott, de már elmúlt.
2021. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
42%
#2 ja amúgy én se értem, hogy ha látják, hogy többmillió ember beoltatta magát és hónapok után is jól vannak, akkor min kattognak?🤣Bezzeg mikor péntek este legurul egy üveg vodka meg amikor a cigit kell szívni dobozszámra, akkor nem kattognak az emberek azon, hogy milyen hatása lesz.
2021. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
1,most te magyarázkodsz,oltottként.Akkor mégsem szarjátok le. :)
2021. szept. 5. 12:41
 5/37 anonim ***** válasza:
55%
Te tisztában vagy a magyarázkodás fogalmával? Csak mert az én kommentem egy deka magyarázkodást sem tartalmaz.
2021. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

2,honnan tudod te,hogy kinek lett baja tőle?

Már most rengeteg mellékhatásos eset van.

És oltottakkal van tele a kórház is.

2021. szept. 5. 12:47
 7/37 anonim ***** válasza:
49%

A saját egészségem érdekében kértem az oltást. Elolvastam róla az információkat, külföldi általam hitelesnek vélt forrásokból és ez alapján döntöttem. Senkit sem hülyézek le, nem kampányolok az oltás mellett... mindenkinek van joga és lehetősége eldönteni, hogy kéri vagy sem. Szerintem a nagy átlag hozzám hasonló és lesz#rja, hogy mások miként vélekednek az oltásról.


Vannak, akik megvannak győződve, hogy kis szerkezeteket ültetnek belénk az oltással. Amerikában számos olyan esetet regisztráltak, ahol állatoknak szánt féreghajtót vettek be, mert szerintük még az is jobb, mint a vakcina. Igen, léteznek szélsőséges nézetek, de ezeket egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni.

2021. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

6,most is magyarázkodsz. :)

Miért jó ez nektek,hogy itt reklámozzátok a pfizert,meg a tőbbit? :)

2021. szept. 5. 12:49
 9/37 A kérdező kommentje:
5,nem 6...
2021. szept. 5. 12:50
 10/37 anonim válasza:
57%
#3 Lehet, hogy par honap utan meg jol vannak, na de mi lesz evek, evtizedek mulva? :) Vegulis ez kiserlet oltas, meg allatokon se teszteltek.
2021. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!