Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja nagyon beteg vagyok,...

Pár napja nagyon beteg vagyok,csináltak covid tesztet ,de negatív lett. Fáj a mellkasom,viszket a tüdőm, szét megy a fejem ,köhögök,kevésbé érzem az ízeket, nehezen kapok levegőt. Ez lehet mégis covid ,csak álnegatív lett az eredmény?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Védőoltást kaptál?
2021. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen még márciusban
2021. szept. 10. 18:31
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Mindkét dózist felvetted ám? És melyik fajtát kaptad?
2021. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen szputynik
2021. szept. 10. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell egyből covidra gondolni? Lehet sima megfazas is.
2021. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze arra gondoltam én is ,de 1hete tart, egyre nehezebb a levegő vétel.
2021. szept. 10. 18:42
 7/14 anonim ***** válasza:
És ha az előző megfázásaidat, influenzákat veszed alapul ezt a mostanit most súlyosabbnak érzed mint az eddigiek?
2021. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A megfázáshoz képest ez súlyosabb igen , 15éve voltam utoljára influenzás ,akkor kórházba kerültem 1hét múlva ,mert tüdőgyulladásom lett ,amit az orvos nem hallott.
2021. szept. 10. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Akkor lehet, hogy ez tényleg covid. A PCR tesztek teljesen megbízhatatlanok, ezt sajnos sokan konteónak bélyegzik pedig Müller Cecília is beismerte. Sajnos ahogy nagyon sok embert covidosnak bélyegeznek mikor nem az, ugyanígy sokan covidosak és nem lesz pozitív a teszt. Véleményem szerint elhibázott dolog az egész tesztelősdi. A tüneteid alapján kellene diagnosztizálni, nem pedig egy hülye teszt alapján.
2021. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Sürgősen javasolt a C vitamint megemelni 6000-8000 mg, vagy akár ennél is többet. A túladagolástól nem kell félned, mert vízben oldódik és ha túl sok, akkor egyszerűen kipisiled.


+cink

+D vitamin (ha nem voltál eleget a napon)

+ N-Acetil-L-Ciszteein (vény nélkül kapható aminosav, ami a tüdőre nagyon jó). Ebből kezdetben 3-4 kaszulát szedtem, majd később csak 1db.

+Quercetin (ami segíti a cink hatékony felszívódást)



Nekem is hasonló tüneteim voltak, ezek hoztak ki gyógyszerek nélkül.


Érdemes még megnézned:

[link]


Olyan orvoshoz nem menj, aki a WHO protokollt alkalmazza, mert abba bele is hallhatsz.

Használd inkább a józan paraszti eszed, és inkább saját magad próbáld meggyógyítani, és ne bízd ezt az orvosokra.

2021. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!