Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja nagyon beteg vagyok,...

Pár napja nagyon beteg vagyok,csináltak covid tesztet ,de negatív lett. Fáj a mellkasom,viszket a tüdőm, szét megy a fejem ,köhögök,kevésbé érzem az ízeket, nehezen kapok levegőt. Ez lehet mégis covid ,csak álnegatív lett az eredmény?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Lehetséges, hogy covid. Ahogy írták, nem mindig megbízhatóak a tesztek. Az oltás sem 100%-os sajnos. Egyik sem.

Hány éves vagy? Van valamilyen alap betegséged?


Lizin c

C vitamin

D vitamin

Es ahogy írták, cink.

Ne feküdj sokat! Inkább ülj.



En mindenképp elmennék egy kórházba, mert sajnos lehet, hogy tüdőgyulladásod van.


Jobbulast!

2021. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Cubina ***** válasza:
72%
Menj orvoshoz sürgősen, mert simán lehet vizes tüdő+mellhártya-gyulladásod, attól meg is lehet fulladni. Nekem is az volt évekkel ezelőtt, az utolsó pillanatban hívta ki anyukám a mentőket, nem bírtam levegőt venni, elviselhetetlenül szúrt a bordám alatt és a lapockámnál, kis híján megfulladtam. Eleinte nem foglalkoztam vele mert nem szúrt annyira, azt hittem hogy csak a levegő szorult be. De napról-napra rosszabb lett. Másfél hét után lettem olyan állapotban, hogy elvittek a mentők. Majdnem két hétig voltam kórházban, addigra sikerült lecsapolni a rengeteg vizet a tüdőről és a mellhártyáról.
2021. szept. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

A tüdőgyulladás nem játék. Nagyon nem. Ne kezelgesd magad otthon. Ez kb olyan tanács, mintha nyílt törésre sebtapaszt ajánlgatnának. Mindenképp ki kellene deríteni, hogy most fennáll-e! Csak egy röntgen. Te is megnyugszol ha nem, es idejében orvoshoz kerülsz ha igen. Az egyik rokom kihordta lábon. Egy rutin röntgenen derült ki, vissza hívták mert láttak vmit a tüdején. Akkor derül ki, hogy kihordott lábon egy tüdőgyulladást. Persze fiatal, huszonéves volt. A tüdején hegek maradtak. És copd-je lett, ami nem gyógyítható, élete végéig megmarad. (Es ugye a copd a kor előrehaladtával egyre rosszabb.) Most harmincon tul van, de úgy alszik, hogy egyrészt nem lehet megmaradni a közelében, másrészt remegő terdekkel nézzük kap-e levegőt alvás közben.

Hugomnak is volt már, ő idejében orvoshoz ment. Szerencsére nala nem lett semmilyen maradandó károsodás a tüdején.

En megnézetném a helyedben, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, sokan átesnek rajta. De mivel neked volt már, es a levegő vétel is nehéz, inkabb lásson orvos.

2021. szept. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9-es, mégis a pcr alapján zárnak be egész országokat. Amúgy, egy ismerős nőnek, a 2.szputnyik után 2 héttel lettek ilyen tünetei, neki is hol pozitív, holy negatív volt a pcr teszt. 3 hónapig volt kórházban, már otthon van, igaz, pelenkázza a férje, meg menni sem tud nagyon, mert központi idegrendszer gyúlladása lett, amivel nem tudtak az orvosok mit kezdeni, de legalább otthon van. Neki is influenza szerű tünetekkel kezdődött.
2021. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!