Mit kaphattam el?

Figyelt kérdés
Kb 9 napja elkezdtem köhögni, fájt a torkom, rossz volt a közérzetem. A köhögés nem múlik, ráadásul be vagyok rekedve, magas hangot egyáltalán nem tudok kiadni. Mézes teát iszok folyton, lándzsás utifű szirupot is szedek, torokcukorkát.. Érzek egy kevés váladékot de inkább száraz köhögés. A hangom nem akar visszajönni, és ugyan úgy köhöhök bármit csinálok. Elmenjek vele orvoshoz?
2021. szept. 11. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is beteg voltam, nemrég jöttem ki belőle, szerintem valami vírus lehet
2021. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy reflux. Érdemes lenne a savadat is megnézetni..
2021. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy szerintem Magyarországon tele vagyunk Delta fertőzöttekkel, csak a magas átoltottság miatt nem "érződik".


Irodában kollégáim 1/4-e panaszkodott, hogy "összeszedett valamit", "kicsit fáj a torka", "be van rekedve", sőt az ismerőseim közül is sokan "meg vannak fázva picit".


Ti nem tapasztaltátok ezt a környezetetekben?

2021. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvosod. Simán lehet covid. Kérjen tesztet. Ha az, legalább tud felírni ingyen vírus ellenes gyógyszereket.
2021. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy covid… lehet csak nátha.. (a náthat is koronavírus okozza —béta koronavírusok — és azért lehet évente elkapni főleg nyáron a klimától -meghűléses nátha - mert a koronavírusok ellen nem alakul ki hosszútávú immunitás , ez köszönhető a mutagenitásnak is ) szóval végülis lehet h koronavírus de nem COVID-19
2021. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebolát
2021. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!