Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltás miatt lesznek komolya...

Az oltás miatt lesznek komolyabb hullámok?

Figyelt kérdés
Az oltástól ugyebár ugyanúgy elkapják az emberek és fertőznek csak kisebb eséllyel lesz komolyabb tünetük vagy halnak meg. De így sokan nem is fognak orvoshoz menni mert lehet hogy teljesen tünetmentesek lesznek és fertőznek mindenkit. Ez így csak szerintem gáz?

2021. szept. 12. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

majd megy orvoshoz akinek kell

oltatlanok és oltottak között is biztosan lesz akinek nem kell és akinek kell majd, utóbbiak csoportjában azért lényegesen kevesebb

2021. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ez már most is így van. A delta tünetei szinte ugyanazok, mint egy sima náthának. Körülöttem szinte mindenki náthás. Vagy deltás. Senki nem kért tesztet, főleg oltott nem. Őt ugyan nem fogják bezárni! Mit képzelnek, hisz oltott?! Én a napi fertőzöttek tízszeresét tippelem valósnak.
2021. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

#2


Ugyanez. Ismerőseim jelentős része volt/jelenleg "náthás".

Biztosan "megfáztak este", "hideg volt a balcsi" stb stb.

2021. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most például nekem csak az oltott ismerőseim betegek. Sok olyan is van közte, ahol az oltott feleség beteg, az oltatlan férj meg nem, pedig együtt élnek.
2021. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!